تشکیل کلاسهای نهضت سوادآموزی در زندان میاندوآب

اداره فرهنگی زندان میاندوآب  هم زمان با شروع گرامیداشت سی و نهمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ودر راستای سیاستهای سازمانی و ریشه کن کردن بی سوادی در سطح زندانها باتعامل و همکاری با اداره نهضت سوادآموزی شهرستان میاندوآب اقدام به برگزاری  دودوره کلاس نهضت سواد آموزی ویژه مدجویان  نمود .
این کلاسها که تعداد ۱۰ نفر دوره انتقالی و تعداد ۵نفر بصورت فردبه فرد جمعا با شرکت ۱۵ نفر از زندانیان و حضور دونفر آموزشیار دکتر لطفعلی خانی و رحیم احدی آغاز به کار کرده است
اداره فرهنگی زندان میاندوآب در راستای سیاستهای سازمانی و ریشه کردن بی سوادی در سطح زندانها باتعامل و همکاری با اداره نهضت سوادآموزی شهرستان میاندوآب اقدام به برگزاری دودوره کلاس نهضت سواد آموزی ویژه مددجویان نموده است. این کلاسها با شرکت ۱۵ نفر از زندانیان و حضور دو نفر آموزشیار دکتر لطفعلی خانی و آقای رحیم احدی آغاز به کار کرده است. اکبری رئیس اداره زندان  هدف از برگزاری کلاسهای آموزشی را افزایش سطح اگاهی و توانمندی مددجویان و غنی سازی اوقات فراغت و ریشه کردن بی سوادی در سطح زندانها عنوان کرد . وی گفت: با توجه به کمبود فضا در زندان میاندوآب تلاش همگی بر این است تا با اجرای طرح کاهش آسیب رفتارهای پر خطر و مجموعه دستورالعملهای اداری و سازمانی زمینه اصلاح زندانیان را فراهم کنیم . وی آموزش قرآن ، نهضت سوادآموزی ، آموزش احکام و اخلاق و برگزاری کلاسهای فنی و حرفه ای را از مهمترین فعالیتهای فرهنگی زندان میاندوآب مطرح کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*