تشکیل کلاسهای نهضت سوادآموزی در زندان میاندوآب

اداره فرهنگی زندان میاندوآب  هم زمان با شروع گرامیداشت سی و نهمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ودر راستای سیاستهای سازمانی و ریشه کن کردن بی سوادی در سطح زندانها باتعامل و همکاری با اداره نهضت سوادآموزی شهرستان میاندوآب اقدام به برگزاری  دودوره کلاس نهضت سواد آموزی ویژه مدجویان  نمود .
این کلاسها که تعداد ۱۰ نفر دوره انتقالی و تعداد ۵نفر بصورت فردبه فرد جمعا با شرکت ۱۵ نفر از زندانیان و حضور دونفر آموزشیار دکتر لطفعلی خانی و رحیم احدی آغاز به کار کرده است
اداره فرهنگی زندان میاندوآب در راستای سیاستهای سازمانی و ریشه کردن بی سوادی در سطح زندانها باتعامل و همکاری با اداره نهضت سوادآموزی شهرستان میاندوآب اقدام به برگزاری دودوره کلاس نهضت سواد آموزی ویژه مددجویان نموده است. این کلاسها با شرکت ۱۵ نفر از زندانیان و حضور دو نفر آموزشیار دکتر لطفعلی خانی و آقای رحیم احدی آغاز به کار کرده است. اکبری رئیس اداره زندان  هدف از برگزاری کلاسهای آموزشی را افزایش سطح اگاهی و توانمندی مددجویان و غنی سازی اوقات فراغت و ریشه کردن بی سوادی در سطح زندانها عنوان کرد . وی گفت: با توجه به کمبود فضا در زندان میاندوآب تلاش همگی بر این است تا با اجرای طرح کاهش آسیب رفتارهای پر خطر و مجموعه دستورالعملهای اداری و سازمانی زمینه اصلاح زندانیان را فراهم کنیم . وی آموزش قرآن ، نهضت سوادآموزی ، آموزش احکام و اخلاق و برگزاری کلاسهای فنی و حرفه ای را از مهمترین فعالیتهای فرهنگی زندان میاندوآب مطرح کرد.

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*