حضور خیرین و نیکوکاران شهرستان بوکان در زندان این شهرستان

در آستانه سال نو وفرا رسیدن عید نوروز و با دعوت کاوان رئیس زندان  جمعی از  خیرین  و نیکوکاران شهرستان بوکان در محل زندان بوکان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی زندان بوکان، با دعوت کاوان رئیس زندان و با توجه به فرا رسیدن اسفند ماه و در آستانه عید نوروز و سال نو  جمعی از  خیرین  و نیکوکاران شهرستان بوکان در محل زندان بوکان حضور یافتند و در جلسه با حضور مسئولین زندان بوکان در محل دفتر رئیس زندان شرکت نمودند.

در این جلسه ابتدا کاوان  از حضورخیرین در بخش‌های کمک رسانی به زندانیان و قسمتهای مختلف زندان قدر دانی و تشکر نموده طی سخنانی به عملکرد خیرین و نیکوکاران بوکان اشاره نموده  و گفتند: با حضور خیرین و مردمی شدن فعالیت ها و تلاشهای اصلاحی و تربیتی دیدگاه مردم و جامعه نسبت به زندان تغییر یافته است و این تغییرات زمینه ساز کاهش آسیب ها را در زندانها رقم زده است . وخیرین و نیکوکاران ،  مددجویان  و خانواده زندانیان را مورد حمایت خود قرار داده اند که امیدواریم با گسترش تعاملات در آینده نیز شاهد گسترش کمک به این اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم.

در ادامه خیرین با توجه به فرا رسیدن سال نو و عید نوروز در خصوص کمک به خانواده های تحت حمایت انجمن و نیز کمک در آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی در حد امکان قول مساعد دادند

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*