بازدید مدیر کل زندانهای آذربایجان غربی از زندان میاندوآب
بازدید مدیر کل زندانهای آذربایجان غربی از زندان میاندوآب

مدیر کل زندانهای آذربایجان غربی در اولین بازدید سال جدید از زندان میاندوآب : نیروی انسانی سرمایه ارزشمند هر دستگاه اجرایی می باشد

بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان شهرستان میاندوآب  وبرگزاری جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان

بنی هاشمی مدیر کل زندانهای استان آذربایجانغربی  به همراه رضایی معاون اصلاح وتربیت و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل از زندان شهرستان میاندوآب  بازدید نمودند.
میر علی اکبر بنی هاشمی  به همراه سایر مسئولین ستادی زندانهای استان ابتدا از کلیه قسمت های زندان شامل پوسته میانی ،پوسته داخلی زندان و اندرزگاه های داخلی زندان ،پروژه در حال احداث بند نسوان ،باشگاه ورزشی و بند ۵ در حال احداث بازدید نمود و از نزدیک با مددجویان ملاقات چهره به چهره داشت و به برخی مسائل و مشکلات آنان پاسخ داد.
مدیر کل زندانها ،با حضور در بین کارکنان زندان، اولین جلسه پرسش و پاسخ در سال ۹۷در فضای صمیمی با حضور اکثریت پرسنل برگزارکرد.
بنی هاشمی، درجمع کارکنان این مجموعه به بیان احیای فریضه امربه معروف ونهی ازمنکر وانضباط اداری ،همدلی وهمفکری وداشتن خلاقیت کاری تاکید نمود و افزود : نیروی انسانی بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه هر دستگاه می باشد که بایستی برای ارتقاع وسلامت کارکنان از هر خدمتی دریغ نکرد و متولیان و مدیران فرهنگ پاسخگویی وگشاده رویی رابرای کارکنان داشته باشند وبرای رفع مشکلات آنان تدبیر و مدیریت کنند و کارکنان باید ، روحیه ایثار و تعامل داشته باشند و ارائه دهنده راهکارهای اداری و مدیریتی باشند و به وظایف پستی وامورات محوله توجه ویژه داشته باشند .
وی افزود: ذکر و یاد خدا سبب تقویت روح و تعهد کاری می باشد .وداشتن اخلاص و روحیه جهادی در محیط اداری و تکریم ارباب رجوع وپاسخگویی شفاف ، و بموقع از ویژگی هایی کارکنان درنظام جمهموری اسلامی می باشد.

در ادامه بنی هاشمی ،در راستای هدفمند کردن و خدمت رسانی به پرسنل در خصوص پرداختیها مطالب خوبی و نوید بخشی را برای قدردانی از پرسنل زندانهای استان و ایجاد انگیزه کاری اعلام کردند.بنیهاشمی  مدیر کل زندان های استان ضمن قدردانی ازتلاشهای رئیس زندان و کلیه پرسنل  ازخدمات انجام شده در زمینهای مختلف و حل مشکلات و معضلات زندانیان را بیان کرد و خواستار جلب بیشتر کمکهای خیرین و نهادهای مخلتف را در تکمیل بند ۵ و توسعه ورزشگاه شد

بازدید مدیر کل زندانهای آذربایجان غربی از زندان میاندوآب

بازدید مدیر کل زندانهای آذربایجان غربی از زندان میاندوآب

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*