برگزاری محفل باشکوه انس با قرآن کریم در زندان شهرستان میاندوآب

همزمان با سالروز مبعث رسول گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله وسلم ، محفل انس  با قرآن کریم در زندان شهرستان میاندوآب برگزار شد.

به همت واحد فرهنگی و تربیتی زندان میاندوآب همزمان با مبعث رسول گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله وسلم ، محفل انس با قرآن کریم در زندان میاندوآب برگزار شد.

اکبری رئیس زندان میاندوآب در ابتدای این مراسم با تقدیر از همه برگزار کنندگان این محفل با شکوه، بعثت پیامبر گرامی اسلام را یکی از مهمترین رخدادهای تاریخ خواند و گفت: اولین جلوه جاهلیت پرستش بت بود و با بعثت حضرت رسول پت پرستی جای خود را به یکتاپرستی داد.

محمد حسن زاده  مسئول فرهنگی زندان میاندوآب نیز در این باره گفت: با نظر مساعد مسئولین زندان میاندوآب همکاری بسیار خوبی در زمینه های مختلف فرهنگی و قرآنی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۶ توانستیم جلسات بسیار خوبی را در زمینه های مختلف آموزش مفاهیم، حفظ، قرائت و روخوانی قرآن کریم و همچنین آموزه های دینی  را در گروه های مختلف کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان برگزار کنیم و امیدواریم با حمایت های بیشتر  در سال جاری فعالیت های مهمتری انجام دهیم.

تلاوت قرآن کریم توسط حسن زاده قاری ممتاز استانی ، اجرای سخنرانی  و مداحی، از برنامه های این مراسم بود

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*