جشنواره مسابقات ورزشی جام شعبان در زندان بوکان برگزار می شود
جشنواره مسابقات ورزشی جام شعبان در زندان بوکان برگزار می شود

جشنواره مسابقات ورزشی جام شعبان در زندان بوکان برگزار می شود

در اجرای دستورالعمل های سازمان زندانها و همزمان با آغازماه شعبان با هدف ایجاد روحیه شادی و نشاط در زندانیان یکدوره مسابقات ورزشی با عنوان مسابقات ورزشی شعبان  ویژه زندانیان زندان بوکان برنامه ریزی و برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان بوکان ، با هدف ایجاد فضای فرهنگی و ورزشی در بین مددجویان و همزمان با آغازماه شعبان و به منظور ارج نهادن به این ایام پرفیض و برکت وبا هدف ایجاد روحیه شادی و نشاط دربین مددجویان این زندان  یکدوره مسابقات ورزشی با عنوان مسابقات ورزشی جام شعبان برای نادمین این زندان برگزارشد.

کاوان رئیس زندان بوکان با اعلام این خبر  گفت: زندانیان در رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتسال ، طناب کشی ، شطرنج ، مچ اندازی،بازیهای محلی دامه و جوراب بازی به رقابت پرداخته و توان فکری،ورزشی و جسمانی خود را ارزیابی نمودند. وی برگزاری مسابقات ورزشی و ترغیب مددجویان به فعالیت بدنی را بخش کوچکی از برنامه های بازپروری  دانست و تصریح کرد: روح و جسم مکمل یکدیگرند و روح سالم در بدن سالم است، پس ورزش باعث اعتلای روح و روان و جسم می شود و میان آنها تعادل برقرار می کند. عنصری است که زندگی را نشاط می بخشد و بی واسطه به عمق وجود انسان سرایت می کند. همچنین ایشان با تقدیر از برگزار کنندگان این مسابقات افزود: ورزش بنیاد روح و روان آدم را محکم و زنده نگه می دارد. درپایان نیز به تیم ها ونفرات برتر به رسم یادبود جوایزی اعطاء گردید ، شایان ذکر است اجرای برنامه های فرهنگی همچون اجرای موسیقی محلی ، همچنین دعوت از گروههای هنری شهرستان از دیگر برنامه های اجراءشده در ایام این ماه مبارک عنوان نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*