بازدید سرپرست جدید زندانهای آذربایجان غربی از زندان شهرستان نقده
بازدید سرپرست جدید زندانهای آذربایجان غربی از زندان شهرستان نقده

سرپرست جدید زندانهای آذربایجان غربی در جمع مددجویان زندان نقده : ایثار و از خود گذشتگی سرور و سالار شهیدان در صحرای کربلا باید در تمامی مراحل زندگی سرلوحه امور قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی زندان نقده، در آستانه تاسوعای حسینی مراسم ویژه ای در زندان نقده برگزار شد.

در این مراسم که با حضور فتحی سرپرست جدید زندانهای استان و دادستان نقده همراه بود پس از تلاوت آیات روح بخش کلام ا… مجید، تاروردی زاده رئیس زندان نقده ضمن خوش آمدگویی به فتحی و هیات همراه حضور وی را به فال نیک گرفت و برای ایشان آرزوی توفیق کرد .

در ادامه سرپرست جدید زندانهای استان در سخنانی از رئیس زندان و مجموعه تلاشگر تقدیر وتشکر نموده و ایام محرم را تسلیت گفتند.

فتحی ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) و اهل بیت و یاران گرانقدرش اظهارداشت، ایثار و از خود گذشتگی آقا ابا عبدالله الحسین (ع) درصحرای کربلا با آن مصائب عظیم و فدا نمودن عزیزترین افراد خود درسی گرانبها در نمایش ایمان ، بندگی و تبعیت از خداوند متعال به جهانیان داد.

سرپرست جدید زندانهای استان  تصریح کرد؛  ایثار و فداکاری درخدمت به همنوعان بویژه نیازمندان، مظلومین و اقشار آسیب دیده جامعه اجر بزرگی است و اینکه همه ما بعنوان یک انسان مسلمان و پیرو آنحضرت می بایست این مهم را سرلوحه زندگی و سرمشق خود درحوزه شغلی وخدمتی بویژه خدمت رسانی به خانواده ها ی زندانیان که درحقیقت بیشترین آسیب ها متوجه آنان است، قرار دهیم.

سپس یکی از مداحان بنام شهرستان نقده با مدیحه سرایی و نوحه خوانی فضای خاصی را در جمع مددجویان خلق کرده و مددجویان به همراه سرپرست جدید زندانها و مهمانان به عزاداری پرداختند.

در پایان بهادری دادستان نقده به جهت استفاده هر چه بیشتر زندانیان از فضای معنوی ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و شرکت در مراسمات عزاداری در کنار خانواده به مددجویانی که تأمین و شرایط لازم را برای استفاده از تسهیلات زندان داشتند ۵ روز مرخصی اعطاء کردند .

بازدید سرپرست جدید زندانهای آذربایجان غربی از زندان شهرستان نقده

بازدید سرپرست جدید زندانهای آذربایجان غربی از زندان شهرستان نقده

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*