دیدار رئیس زندان بوکان با فرماندار آن شهرستان
دیدار رئیس زندان بوکان با فرماندار آن شهرستان

دیدار رئیس زندان بوکان با فرماندار آن شهرستان به منظور تسریع در بهره برداری و افتتاح ندامتگاه جدید الاحداث شهرستان بوکان

به منظور تسریع در بهره برداری و افتتاح ندامتگاه جدید الاحداث شهرستان بوکان و رفع نواقصات همچنین آسفالت مسیر دسترسی به این زندان وروشنایی معبر ورودی کاوان رئیس زندان با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای آذربایجان غربی، کاوان رئیس زندان بوکان به منظور بررسی مسایل و مشکلات ندامتگاه جدید الاحداث با حضور در محل کار فرماندار این شهر با ایشان دیدار نموده و به همین منظور جلسه ای با فرماندار تشکیل دادند.

در این جلسه رئیس زندان بوکان ابتدا گزارشی از میزان پیشرفت پروژه و چشم انداز آتی آن ارائه و برخی نواقصات و علی الخصوص مسیر دسترسی و معبر ورودی نمود و اظهار داشت : امیدواریم ساختمان جدید زندان با مساعدت فرماندار وشهردار در خصوص رفع برخی نواقصات از جمله آسفالت جاده دسترسی ، محوطه سازی داخل محوطه پروژه و محوطه بیرونی آن در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار گیرد .

در ادامه کاوان با اشاره به قدمت بسیار زیاد ساختمان فعلی زندان و فرسودگی ساختمان و ابنیه ابراز داشت: این زندان در حال حاضر با ازدحام جمعیت کیفری و کمبود فضای نگهداری زندانیان مواجه است. این مسائل بعلاوه قرار داشتن زندان در مرکز شهر لزوم انتقال زندان به خارج از شهر بیش از پیش  احساس می شود و بهره برداری و افتتاح پروژه زندان جدید و انتقال زندان فعلی یک ضرورت است که در اینخصوص از فرماندار ، شورای تامین ،شهرداروشورای شهر و دیگر ادارات خدمات رسان در مورد رفع برخی نواقصات انتظار مساعدت داریم .

در ادامه دکتر خسروی فرماندار شهرستان بوکان گفتند: تکمیل و به اتمام رسیدن پروژه زندان جدید این شهرستان جای قدردانی دارد و از زحمات مدیر کل زندانهای استان و رییس زندان قدردانی می کنم.

ایشان همچنین در خصوص خروج زندان از داخل شهرتاکیدکردند و گفتند : همه باید برای تسریع در تکمیل و افتتاح و بهره برداری این پروژه همکاری کنیم تا ان شاالله هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد

در پایان جلسه و پس از استماع مسایل و مشکلات جهت بهره برداری لازم در آینده نزدیک در خصوص رفع نواقصات در حد مقدورات قول مساعد دادند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*