شرکت سربازان یگان حفاظت زندان مهاباد در نماز جمعه
شرکت سربازان یگان حفاظت زندان مهاباد در نماز جمعه

شرکت سربازان یگان حفاظت زندان مهاباد در نماز جمعه

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مهاباد: سربازان یگان حفاظت زندان مهاباد در معیت فرمانده یگان و روحانی این اداره در نماز جمعه شهرستان مهاباد که مصادف بود با دوازده فروردین آغاز دهه مبارک فجر شرکت کردند

امام جمعه مهاباد پیشرفتهای کنونی کشور را مرهون انقلاب اسلامی و اندیشه های والای امام خمینی ره دانست.

ماموستا ملا قادر سهرابی در خطبه های نماز جمعه امروز که در مسجد جامع برگزار شد گفت:امام خمینی تنها با قدرت ایمان به خدا و تکیه به قدرت پایان ناپذیر مردم رژیم ستمشاهی را شکست داد و عزت و کرامت از دست رفته ملت بزرگ ایران را به آنان بازگرداند.

خطیب نماز جمعه مهاباد افزود:با وجود تمام توطئه ها و تحریم های یکجانبه دشمنان علیه مردم,ملت آزاده ایران یک قدم از آرمانهای والای خود پاپس نکشیده و همچنان رو به سوی فتح قله های بلندتر پیشرفت و تعالی گام برمی دارد.

قبل از خطبه های نماز جمعه فرماندار مهاباد با اشاره به سیاستهای خصمانه و جنگ طلبانه استکبار جهانی در شعله ورتر کردن آتش جنگ و خونریزی در منطقه خاورمیانه,بر لزوم وحدت عملی مسلمانان برای خنثی کردن توطئه های شوم دشمنان تاکید کرد.

کتانی با بیان خدمات گسترده نظام اسلامی در بخش های مختلف پس از انقلاب تصریح کرد امنیت پایدار در کشور نیز نعمت بزرگی است کا باید همه در حفظ آن بکوشند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*