برگزاري جلسه تعامل وهم انديشي زندان بوکان با فرماندهی منطقه انتظامي این شهرستان
برگزاري جلسه تعامل وهم انديشي زندان بوکان با فرماندهی منطقه انتظامي این شهرستان

برگزاري جلسه تعامل وهم انديشي زندان بوکان با فرماندهی منطقه انتظامي این شهرستان

در راستاي سياستهاي كاهش آسيب در زندانها وبه منظور تسهيل امور انتظامي زندان باپيگيري  حافظ سوم جعفری فرمانده واحد حفاظت زندان بوکان ودر جهت بالابردن ضریب امنیتی و در راستای تعاملات بیشتر زندان و یگانهای امدادی سطح شهر نشستی مشترکی مابین مسئولین زندان  و فرماندهی  منطقه انتظامی این شهرستان در محل دفتر کار رئیس زندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان بوکان ؛ با هدف ارتقاء ضریب امنیتی زندان و به منظورتعامل هرچه بیشتر زندان با نیروی انتظامی ودر راستای تامین امنیت عمومی و نیز ارائه آموزش های لازم در راستای مقابله با حوادث احتمالی به منظور دستیابی به اهداف تعیین شده ،ارتقای ضریب امنیتی زندان و تعامل با نیروی انتظامی نشست مشترک  زندان  و نیروی انتظامی با حضور مسئولین ارشد انتظامی شهرستان ورئیس، فرماندهی یگان حفاظت ودیگر مسئولین واحدهای مختلف زندان در محل دفتر کار رئیس زندان برگزار شد.

در این جلسه کاوان رئیس زندان از حسن توجه فرماندهی نیروی انتظامی و پرسنل خدوم آن در حفظ امنیت شهرستان و تعامل سازنده با اداره زندان تشکر و قدردانی کرد . کاوان با تاکید بر اینکه تعامل نیروی انتظامی و زندان تاثیر مثبتی در روند امنیتی زندان دارد افزود: اجرای طرح های انتظامی امنیتی مشترک فی مابین ، باعث کسب آمادگی های بیشتر نیروها در مقابله با بحران ها است  و تاثیر مثبتی در روند امنیتی زندان دارد و از همکاری صمیمانه فرماندهی انتظامی سرهنگ محبعلی در پروسه انتقال زندانیان به زندان جدیدبه نیابت از مدیر کل زندانهای ستان و نیز پرسنل زندان تقدیر و تشکر نمودند. سرهنگ محبعلی فرماندهی انتظامی شهرستان بوکان  نیز در این جلسه اظهار داشت: اگر جامعه وشهر ما امنیت داشته باشد دیدگاه مردم نسبت به مسؤلین ونظام بهتر خواهد شد لذا وظیفه نیروی انتظامی اجرای امنیت پایدار وبر خورد با مجرمین است که همکاری با زندانها در جهت تحقق این امر نیز از وظایف نیرو است. ایشان یاد آور شد : هر آنچه که در توان داشته باشیم جهت جلوگیری از هر گونه  حادثه در سطح شهر به خصوص در حوزه زندان به کار خواهیم بست تا انشاء الله شاهد جامعه ای آرام باشیم . در پایان این جلسه تفاهم نامه ای با رویکرد امنیتی و انتظامی واجرای طرحهای مشترک  به امضاء طرفین رسید و بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر تاکید شد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*