تعداد زیادی از زندان میاندوآب با عفو مقام معظم رهبری آزاد می شوند
تعداد زیادی از زندان میاندوآب با عفو مقام معظم رهبری آزاد می شوند

تعداد زیادی از زندان میاندوآب با عفو مقام معظم رهبری آزاد می شوند

اکبری رئیس اداره زندان شهرستان میاندوآب گفت: تعداد زیادی از زندانیان مشمول عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شده و از زندان ها آزاد می شوند.

اکبری رئیس داره زندان شهرستان میاندوآب : در نشست شورای طبقه بندی  که در اتاق اجرای احکام  برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون ۱۷۷ زندانی مشمول این عفو در میاندوآب آزاد شده اند ۶۸  نفر تقلیل و تخفیف مجازات و به زودی تعداد بیشتر دیگری از زندان آزاد خواهند شد.

وی با بیان اینکه در این عفو بیشتر آزادی ها شامل فروشندگان مواد مخدر و سارقان است، اضافه کرد: بعد از صدور فرمان آزادی توسط مقام معظم رهبری نمی توان زندانیان مشمول عفو را در زندان نگاه داشت.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد:به هرحال مقامات قضایی پیش بینی های لازم را در این خصوص داشته اند و باید نیروی انتظامی و سایر نهادهای مسئول نیز نظارت و هوشیاری بیشتری در این زمینه داشته باشند.

وی اضافه کرد: البته بسیاری از مجرمان مشمول عفو مقام معظم رهبری اصلاح شده اند ولی باز باید دستگاه های امنیتی و انتظامی با هوشیاری بیشتری در این خصوص عمل کنند.

اکبری رئیس اداره زندان میاندوآب  افزود: طی ۴۰ سال انقلاب و نظام جمهوری اسلامی این رافت اسلامی سابقه نداشته است و این آزادی فرصتی است که نظام جمهوری اسلامی به زندانی ها می دهد و نباید از آن سوء استفاده کنند.

رییس زندان افزود: وقتی قانون اساسی این عفو را پیش بینی کرده و با تایید نهایی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است باید همه دستگاه ها آن را بپذیریم ولی نظارت های خود را در این زمینه بیشتر کنیم

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*