باتلاش وهمت رئیس زندان بوکان و با اخذ رضایت شکات تعداد 6 نفر از زندانیان این زندان در ایام تعطیلات عید نوروز اززندان آزاد شدند.
باتلاش وهمت رئیس زندان بوکان و با اخذ رضایت شکات تعداد 6 نفر از زندانیان این زندان در ایام تعطیلات عید نوروز اززندان آزاد شدند.زندانیان زندان بوکان به مرخصی اعزام شدند

باتلاش وهمت رئیس زندان بوکان و با اخذ رضایت شکات تعداد ۶ نفر از زندانیان این زندان در ایام تعطیلات عید نوروز اززندان آزاد شدند.

در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان و تسریع در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و باتلاش وهمت رئیس ومعاونت و جمعی از همکاران  زندان بوکان و با اخذ رضایت شکات تعداد ۶ نفر از زندانیان زندان بوکان در ایام تعطیلات عید نوروز از زندان آزاد شده اند.

 به گزارش روابط عمومی زندان بوکان ؛ محمدی  رئیس زندان بوکان با اعلام این خبرگفتند :همزمان با آغازین روزهای ماه فروردین و آغاز سال نو و عید نوروز با تلاش واحد مددکاری ،فرهنگی و معاونت ومدیر داخله زندان مراسم صلح و سازش بین زندانیان زندان بوکان  با دعوت شاکیان و حضور آنان در زندان  با افزایش چشمگیری نسبت به بقیه ایام سال  برگزار شد. ایشان افزودند که از اولین روز عید سال با همت پرسنل زندان ودرکنار بررسی درخواست و مطالعه پرونده قضایی مددجویان رضایت شکات را در دستور کار قرار گرفت تا با اخذ رضایت شاکیان خصوصی زمینه آزادی مددجویان را فراهم نمایندکه به همین منظور تعداد ۷ جلسه صلح و سازش در سه روز اول تعطیلات  بین زندانیان و شاکیان آنها تشکیل که از این تعداد ۶ مورد منجر به نتیجه گردیده که آزادی و تحفیف مجازات نادمین را در بر داشته است .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*