حضور خیرین و نیکوکاران شهرستان بوکان در زندان این شهرستان به مناسبت سال
حضور خیرین و نیکوکاران شهرستان بوکان در زندان این شهرستان به مناسبت سال

حضور خیرین و نیکوکاران شهرستان بوکان در زندان این شهرستان به مناسبت سال جدید

در آستانه سال نو وفرا رسیدن نوروز و برابر دعوت محمدی رئیس زندان و با همت رستمی رئیس شعبه ۱۰۲ جزایی بوکان جمعی از  خیرین  و نیکوکاران شهرستان بوکان در محل زندان بوکان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی زندان بوکان، با دعوت محمدی  رئیس زندان و با توجه به فرا رسیدن سال نو جمعی از  خیرین  و نیکوکاران شهرستان بوکان در محل زندان بوکان حضور یافتند و در جلسه با حضورریاست شعبه ۱۰۲ جزائی شهرستان بوکان و مسئولین زندان در محل دفتر رئیس زندان شرکت نمودند.

در این جلسه که رستمی رئیس شعبه ۱۰۲ جزائی بوکان نیز حضور داشتند  ابتدامحمدی از حضورخیرین در بخش‌های کمک رسانی به زندانیان و قسمتهای مختلف زندان قدر دانی و تشکر نموده طی سخنانی به عملکرد خیرین و نیکوکاران بوکان اشاره نموده  و گفتند: با حضور خیرین و مردمی شدن فعالیت ها و تلاشهای اصلاحی و تربیتی دیدگاه مردم و جامعه نسبت به زندان تغییر یافته است و این تغییرات زمینه ساز کاهش آسیب ها را در زندانها رقم زده است . وخیرین و نیکوکاران ،  مددجویان  و خانواده زندانیان را مورد حمایت خود قرار داده اند که امیدواریم با گسترش تعاملات در آینده نیز شاهد گسترش کمک به این اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم.

در ادامه خیرین با توجه به فرا سال نو در خصوص کمک به خانواده های تحت حمایت انجمن و نیز کمک در آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی در حد امکان قول مساعد دادند. پس از اتمام جلسه رستمی از تمامی اماکن زیستی بندها بازدید نمودند وسال نو را به زندانیان تبریک گفته و با آنها دیدار چهره به چهره نمودند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*