افتتاح واحد خشکشویی و پتو شویی زندان مهاباد
افتتاح واحد خشکشویی و پتو شویی زندان مهاباد

افتتاح کارگاه خشکشویی و پتو شویی زندان مهاباد

به گزارش روابط عمومی زندان مهاباد مجتمع پتوشویی،خشکشویی،رختشویی و اطوکشی زندان مهاباد افتتاح شد. به میمنت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه مجتمع پتوشویی،رختشویی،خشکشویی واطوکشی زندان مهاباد با حضور مطهر نژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانهای کشور ،بروجنی مدیر کل زندانهای استان ،حجت الاسلام نظامیان رئیس دادگستری ، حیدری دادستان مهاباد ، نمایندگان بنیاد تعاون استانهای همجوار و مسئولین و مقامات این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

آبروجنی مدیر کل زندانهای آذربایجان غربی در این خصوص گفت : در راستای بالا بردن بهداشت محیط و رعایت حقوق شهروندی این پروژه با زیربنای ۹۰متر مربع و صرف هزینه ای بالغ بر ۱/۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰میلیون ریال با همت جهادی و شبانه روزی رئیس زندان و پرسنل زحمتکش این زندان در فاصله زمانی کوتاه احداث و به بهره برداری رسید.

در ادامه ا مطهری نژاد از زحمات و پیگیریهای شبانه روزی بروجنی و سایر مجموعه زندانهای استان در خصوص توجه به رعایت حقوق شهروندی و احداث پروژه های بنیاد تعاون در این استان تقدیر و تشکر نمود.

در خاتمه اکبرنژاد رئیس زندان مهاباد گفت: توجه به وضعیت بهداشتی مددجویان یکی از اهداف چهارگانه زندانبانی میباشد که مجموعه زحمتکش زندان مهاباد با تلاش و جدیت بصورت جهادی با احداث و بهسازی پروژه هایی همچون احداث درمانگاه ،احداث انبار مواد غذایی و سردخانه۱۸تنی و بهسازی کلیه بندهای این زندان توانسته ایم زمینه های اصلاح و تربیت را که سرلوحه و یکی از اهداف اصلی سازمان زندانها میباشد را میسر سازیم

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*