برگزاری جشن گلریزان در شهرستان میاندوآب
برگزاری جشن گلریزان در شهرستان میاندوآب

برگزاری جشن گلریزان در شهرستان میاندوآب

مراسم جشن گلریزان با حضور گسترده مسئولان و خیرین شهرستان میاندوآب در هتل برنجیان برگزار شد
جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در شهرستان میاندوآب با حضور مردم خیر برگزار شد. در این مراسم که با حضور گسترده مسوولین و خیرین در محل هتل برنجیان این شهرستان برگزار گردید ، بروجنی ، مدیرکل زندان های استان آذربایجان غربی طی سخنانی با اشاره به مشکلات خانواده های زندانیان جرائم غیرعمدی گفت : سرپرست بسیاری از این خانواده ها به خاطر اندک مبلغی در زندان ها به سر می برند و به تبع آن مشکلات زیادی برای خانواده آنها بخاطر نبود سرپرست بوجود می آید و این خانواده ها در معرض انواع آسیب های اجتماعی قرار می گیرند.
وی اظهار امیدواری کردکه امسال نیز همانند سال های گذشته با همت خیّرین ، شاهد آزادی تعداد کثیری از این زندانیان باشیم . بروجنی آزادی زندانیان جرایم مالی غیر عمد از زندان را نه تنها آزادی یک زندانی از بند بلکه رهایی یک خانواده از مشکلات و آسیب های اجتماعی برشمرد.

سخنران دیگر این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده ، امام جمعه میاندوآب بود که خواستار حمایت همگانی از زندانیان جرائم غیرعمد شد. وی اطلاع رسانی از وضعیت زندانیان جرایم غیر عمد و خانواده های آنها به جامعه را ضروری توصیف نمود و افزود: « نقش رسانه ها در این بین انکارناپذیر است و رسانه ها و اصحاب مطبوعات میتوانند در اطلاع رسانی بیشتر به مردم جهت استقبال هرچه بیشتر از این برنامه تاثیرگذار باشند.

در ادامه شهبازی سرپرست اداره زندان شهرستان میاندوآب از روند برگزاری جشن گلریزان برای دستگیری انسانهای گرفتار و کاهش جمعیت کیفری با همکاری مقامات ۵حوزه قضایی و کارکنان زحمتکش زندان گزارش مبسوطی ارائه و ابراز امیداواری کردند که امسال به مدد خداوند متعال وماه رمضان و میهمانی خداوند منان خیرین نیک سیرت شهرستان میاندوآب مبالغ بیشتری را برای آزادی زندانیان جرائم مالی و غیرعمد اهدا بکند
در این مراسم جمعا مبلغ ۱۴۸۸۳۰۰۰۰۰ مبالغ نقدی و وعده دار جهت کمک به آزادسازی تعدادی از زندانیان نیازمند مالی جمع آوری شد.Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*