برگزاری جشن گلریزان در شهرستان اشنویه
برگزاری جشن گلریزان در شهرستان اشنویه

برگزاری جشن گلریزان در شهرستان اشنویه

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه اشنویه : مراسم جشن گلریزان اشنویه باحضور مدیرکل محترم و ریاست حفاظت واطلاعات اداره کل زندانها ، مقامات قضایی ، شورای تامین شهرستان ، اصحاب رسانه (صداوسیمای مهاباد) ومردم نوع دوست وخون گرم اشنویه در محل تالار پذیرایی شنو جهت کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد برگزارگردید .
عباسی دادستان اشنویه : ضمن تبرک این ایام ازحضور ومشارکت سبز خیرین قدردانی نموده وبه اهداف رسالت قوه قضاییه اشاره کرد وگفت :یکی از برنامه های قوه قضاییه کاهش جمعیت کیفری می باشد نه برای زندانیان شرور و یا سابقه دار بلکه برای مددجویانی که مرتکب جرائم غیر عمد شده اند ودرهمین راستا باید قدرشناس مردم باشیم چون مردم سهم بزرگی در آزاد سازی زندانیان دارند .
در ادامه ماموستا خاتمی امام جمعه اشنویه هم با اشاره به اهمیت وثواب انفاق در ماه مبارک رمضان وکمک به هم نوعان خود آیات واحادیث نبوی را نقل و خواستار حمایت همگانی از زندانیان جرائم غیرعمد شد.
بروجنی مدیرکل زندانها ازحضور سبز خیرین ومشارکت مسئولین شهرستانی در راس آنها رئیس دادگستری ، دادستان ،امام جمعه، فرماندار ورئیس بازداشتگاه قدردانی نموده و اعلام نمودند بهترین خیران ما شکات پرونده می باشند که با گذشت از حق خود موجبات آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم می سازند وی در ادامه خاطرنشان کرد آزادی زندانیان جرایم مالی غیر عمد از زندان را نه تنها آزادی یک زندانی از بند بلکه رهایی یک خانواده از مشکلات و آسیب های اجتماعی برشمرد و خاطر نشان کرد کلیه مبالغ جمع آوری شده در این مراسمات و چندین برابر آنها که از منابع استانی و کشوری تهیه شده صرف آزاد سازی مددجویان همان شهرستان ها خواهد شد.
در این مراسم جمعا مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۱ریال مبالغ نقدی و وعده دار جهت کمک به آزادسازی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد و نیازمند مالی جمع آوری شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*