برپایی محفل انس با قرآن در زندان ماکو

برپایی محفل انس با قرآن در زندان ماکو

به گزارش روابط عمومی زندان ماکو ، محفل انس با قرآن با همکاری اداره اوقاف و امورخیریه در سالن ورودي بندها  با دعوت از قاریان مشهور شهرستانی و با حضور رئیس اداره زندان رئیس اداره اوقاف وكاركنان و مددجويان با تلاوت آيات روح بخش كلام الله مجيد برگزار شد .

حسین زاده رئیس  زندان ماكو در حاشيه این محفل ضمن خوش آمدگویی به رئیس اداره اوقاف وحاضرین در این محفل گفت  : طبق تفاهم با اداره اوقاف درطول سال ودرمناسبت های مختلف   محافل انس با قرآن کریم  درزندان ماکوباحضورمددجویان وکارکنان  برگزار میگردد  .

وي در بخش ديگري از سخنان خود تاكيد كرد : در طول سال کلاسهای روخوانی روانخوانی حفظ و مفاهیم قرآن کریم در زندان ماکو برای مددجویان و سربازان وظیفه برگزار می گردد .

حجت الاسلام پیری  نیز در خصوص این محفل قرآنی گفت در طول سالیان اخیر اقدامات مهم و خوبی در زندانهای کشور در خصوص آموزش و مفاهیم قرآن صورت گرفته که امروز شاهد یکی از محافل باشکوه با حضور کارکنان ، سربازان وظیفه و مددجویان در زندان ماکو بودیم.

وی تاکید کرد : به برکت قرآن انسان از ظلمات اوهام ، اشتباهات ، خطاها و غلط ها به نور هدایت می یابد ، قرآن کتاب معرفت است و به وضوح این مطلب را در میان افراد به خطا رفته میتوان دریافت .

برپایی محفل انس با قرآن در زندان ماکو

برپایی محفل انس با قرآن در زندان ماکو

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*