برگزاری جلسه سفیران صیانت از سربازان وظیفه در زندان شهرستان میاندوآب

اولین جلسه سفیران صیانت سربازان وظیفه با حضور سرهنگ نجفی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان آذربایجان غربی وشهبازی رئیس زندان شهرستان میاندوآب برگزار شد.
سرهنگ نجفی فرمانده یگان حفاظت در راستای کاهش آسیب های ضمن خدمت پرسنل وظیفه و بررسی روند خدمتی آنها، طی نشستی صمیمانه با سربازان وظیفه دیدار و گفتگو کرد.
شهبازی رئیس زندان میاندوآب در این دیدار ضمن تشکر از حضور سرهنگ نجفی فرمانده یگان حفاظت با ارائه برخی از تکنیکها و مهارتهای کلامی گفت: خدمت در زندان به واسطه تعامل با انسانهایی که با ارتکاب جرم و خطایی راهی زندان شدند خود تجربه ای دوچندان بوده و می توان از آن بعنوان درس بزرگ زندگی استفاده نمود.
در ادامه سرهنگ نجفی فرمانده یگان حفاظت ضمن اعلام رضایت نسبت به وضعیت فعلی سربازان تصریح کرد: دوران سربازی بهترین دوران کسب تجربه و به اصطلاح عوامل پختگی در طول زندگی می باشد و با توجه به اینکه تکریم ارباب رجوع از اهمیت بالایی برخوردار است سربازان زندان باید در گفتار خود با مراجعین تمرکز ویژه ای داشته باشند که این مستلزم فراگیری صحیح آموزشها توسط مربیان آموزشی می باشد.
وی همچنین در این جلسه خطاب به سربازان وظیفه خاطر نشان کرد : سربازان زندان مروج اخلاق و تکریم مراجعین هستندو در مواجهه با ارباب رجوع باید شئونات اخلاقی را بیش از پیش اختیار کنند و بدانند که مسئولیت سربازان گاهی از کارمندان هم سنگینتر است.
شایان ذکر است در پایان این جلسه پس از مطرح نمودن نظرات و مشکلات موجود توسط سربازان از سرباز وظیفه محمد پژدم که در امر کشف مواد مخدر فعالیت خوبی داشته از سوی شهبازی رئیس زندان میاندوآب با اهداء کارت هدیه با حضور سرهنگ نجفی فرمانده یگان حفاظت تقدیر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*