بهسازی بندهای زندان شهرستان میاندوآب

بهسازی بندهای زندان شهرستان میاندوآب

بهسازی بندهای زندان شهرستان میاندوآب
شهبازی رئیس اداره زندان شهرستان میاندوآب از بهسازی بندها و ارتقاء سطح بهداشتی این مرکز خبرداد. شهبازی دراین باره گفت: اقدامات انجام شده در راستای ارتقاء سطح بهداشت بندها شامل تعمیرات اساسی تاسیسات زندان جهت تامین هوای مطبوع و مناسب صورت گرفته است.
شهبازی رئیس زندان میاندوآب: با اشاره به اهمیت تحقق اهداف تربیتی در سازمان زندانها، وجود زیرساخت های سالم را شرط لازم در اثر گذاری سایر اقدامات تربیتی برشمرد و تشریح کرد: ایجاد و حفظ محیط سالم و بهداشتی و دسترسی زندانیان به اقلام و نیازمندیهای اولیه، گام نخست در آموزش زندگی سالم اجتماعی به شمار می رود.
شهبازی رئیس زندان میاندوآب: از حمایت های جهادی و خالصانه بروجنی مدیرکل زندانهای استان تقدیر کرد و خاطر نشان نمود:با تأکید و حمایت مدیرکل زندانهای استان، مقوله بهسازی فیزیکی زندان و ارتقاء سطح بهداشت بندها از چند ماه گذشته امسال در دستور کار قرار گرفت و بندها در کمترین زمان ممکن بهسازی خواهد شد .

در ادامه شهبازی خاطر نشان کرد اصلانی دادستان از بازدیدی که از مجموعه زندان و داخل بندها داشتندابراز نمودند که از لحاظ بهداشتی و سالم سازی محیط بندهای زندان خیلی متحول شده بطوری که انسان و هر مراجعه‌کننده با آرامش خاطر وارد بندها شده و وظایف محوله خود را به خوبی انجام می دهد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*