بازدید هیات بازرسی قوه قضائیه از اداره زندان شهرستان میاندوآب
بازدید هیات بازرسی قوه قضائیه از اداره زندان شهرستان میاندوآب

بازدید هیات بازرسی قوه قضائیه از اداره زندان شهرستان میاندوآب

بازدید هیأت بازرسی دیوان عالی ودادستانی کل کشور در معیت اصلانی دادستان از زندان شهرستان میاندوآب
اسدی بازرس دادسرای دیوان عالی کشور ،علیزاده معاونت نظارت دادستانی کل کشور درمعیت اصلانی دادستان میاندوآب و شهبازی رئیس زندان از زندان میاندوآب بازدید کردند.
در راستای اجرای سیاست های سازمانی مبنی بر بازدید از زندان ها و رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان، اسدی بازرس دادسرای دیوان عالی کشور و علیزاده معاونت نظارت دادستانی با حضور اصلانی دادستان شهرستان میاندوآب و شهبازی رئیس زندان از زندان میاندوآب بازدید کردند.
در ابتدای این بازدید هیأت بازرسی از بخشهای مختلف زندان از جمله( اندرزگاه ها،پروژه های ساختمان رعایت حقوق شهروندی مراجعین ؛بند ۵؛بند نسوان؛بهسازی بندیک؛بهسازی و کاشیکاری اتاقهای خصوصی مددجویان با خانواده هایشان ؛محوطه و آسایشگاه سربازان وظیفه و همچنین دیگر اماکن زندان بازدید کردند.
در این دیدار شهبازی رئیس زندان میاندوآب گزارشی در مورد برنامه‌های فرهنگی و تربیتی؛ دینی مذهبی ؛ کلاسهای قرآن ؛نمازهای جماعت ؛ آموزشی ؛رفاهی و … سایر قسمت ها ارائه و همچنین مشکلات موجود در زندان را ارائه کرد.
در پایان کلیه بازدید کنندگان از نزدیک روند رسیدگی به مشکلات قضایی محکومان و همچنین دادخواست ها را بررسی و به صورت چهره به چهره با زندانیان ملاقات کردند.و هیات بازدید کننده از اقدامات صورت گرفته در زندان ابراز خرسندی و رضایت نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*