حضور امام جمعه نقده در جمع زندانیان این شهرستان

حضور امام جمعه نقده در جمع زندانیان این شهرستان

به گزارش روابط عمومی زندان نقده، همزمان با دهه ولایت ( از قربان تا غدیر) حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمود ابراهیمی امام جمعه شهرستان نقده در زندان این شهر حضور و از نزدیک در جریان اهم برنامه های تأمینی، تربیتی، آموزش، فرهنگی، ورزشی و فعالیت های عمرانیقرار گرفتند.

در این دیدار صبحگاهی، ابراهیمی امام جمعه شهرستان پس از استقبال از سوی ریاست و کارکنان زندان در داخل بند حضور، در ابتدای این برنامه با تلاوت قرآن از طرف یکی از مددجویان و سپس انجام حرکات ورزشی آغاز گردید.

در ادامه تاروردی زاده رئیس زندان شهرستان نقده ضمن عرض خیر مقدم و تبریک دهه ولایت و عید قربان و عید غدیر خم محضر امام جمعه محترم گزارش مختصری از برنامه های زندان را اعلام نمود.

سپس حجت الاسلام محمود ابراهيمي امام جمعه  شهرستان نفده نیز ضمن تبریک دهه ولایت و اعیاد مذهبی، کلیه مددجویان را موعظه نموده و آنها را جهت تحکیم ارتباط با خداوند متعال و تلاش در جهت یادگیری آموزه های دینی فرا خوانده و اعلام داشت: تنها با این روش ها می توان بر مشکلات زندگی فایق آمد.

در خاتمه این دیدار به یک صبحانه کاری با حضور تمام پرسنل و امام جمعه محترم در فضای باز و معنوی برگزار و در نهایت امام جمعه شهرستان ضمن ابراز رضایت و خرسندی از عملکرد مطلوب و قابل تحسین زندان تقدیر و ابراز رضایت نمودند.

حضور امام جمعه نقده در جمع زندانیان این شهرستان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*