شهبازی رئیس اداره زندان شهرستان میاندوآب

اعزام به مرخصی ۳۸۹ نفر از زندانیان واجد شرایط زندان میاندوآب به مناسبت ماه محرم

شهبازی رئیس اداره زندان میاندوآب در جمع عزاداران مددجو ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش گفت: صبر و تحمل در برابر مشکلات زندگی یکی از کارهای بزرگ است که در مسیر حرکت و طی این مشکلات هیچ گاه از یاد خدا غافل نشوید که یاد خدا موجب آرامش دلها می گردد و بعد از آزادی از زندان باید به فکر ادامه مسیر درست زندگی خود باشید و از کجی ها و انحرافات دوری کنید.
وی با اشاره به حدیث شریف ((ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه)) امام حسین (ع) را وسیله و چراغ روشن در ظلمات زندگی برای توبه و بازگشت خطاکاران ذکر کرده و گفت: قدر این ایام را بدانید که امام حسین (ع) بهترین چراغ هدایت برای دست یافتن به عنایت خداوند و بازگشت از خطا و گناه است.
وی افزود: این فرصت اعطای مرخصی در جهت استفاده بهینه از ایام عزاداری و سوگواری امام حسین (ع) در کنار خانواده هایتان را مغتنم بشمارید و سعی کنید تا حداکثر استفاده را از این ایام کنید.
وی در ادامه از حسن توجهات دستگاه قضایی حوزه های قضایی ۵ گانه به دلیل اعطای مرخصی به زندانیان و حسن توجه آنها به این زندان تقدیر و تشکر کرد.
گفتنی است؛ با حضور دادیاران ، و اعضای شورای طبقه بندی زندان میاندوآب در اجرای دستورالعمل رئیس محترم قوه قضائیه در راستای سیاست کاهش جمعیت کیفری، ۳۸۹ نفر به مرخصی ۱۴روزه به مناسب ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ، وتعداد ۷۳ نفر مرخصی پایان حبس منجر به آزادی اعطا شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*