بازدید مدیر کل زندان های آذربایجان غربی از زندان میاندوآب

بازدید مدیر کل زندان های آذربایجان غربی از زندان میاندوآب

بازدید مدیر کل زندان های آذربایجان غربی از زندان میاندوآب
بروجنی مدیر کل زندانهای استان آذربایجان غربی به همراه کربلای مسئول حفاظت و اطلاعات ، جلیلی مسئول اداره بازرسی و حیدری مسئول اداره‌ قضایی اداره کل ، ضمن بازدید ازقسمتهای مختلف زندان میاندوآب در جمع مددجویان حضور یافت.
در ابتدای ورود به زندان ، یگان حفاظت زندان تشریفات نظامی اجرا ودر ادامه مدیر کل زندانهای استان از قسمتهای مختلف اداری،بند یک در حال بهسازی،واحد مددکاری، واحد بهداری ،فرهنگی ، آشپزخانه ، بند در حال احداث و آسایشگاه سربازان وظیفه بازدید نمود.
مدیر کل زندانهای استان در جمع کارکنان زندان ضمن قدر دانی از زحمات رئیس و پرسنل زندان گفت : خیلی خوشحالم در جمع گرم و صمیمی شما دوستان و خوبان هستم ، اقدامات بسیار خوب و منظمی در زندان میاندوآب انجام شده که ناشی از هم دلی و صمیمیت ریاست و کارکنان در این اداره است
وی با اشاره به رویکرد خدمتی مدیران در سازمان زندان ها افزود : رویکرد های اسلامی در حوزه مدیریتی زندانهای استان حاکم خواهد شد که همه آنها برگرفته از سیره عملی ائمه اطهار علیهم السلام می باشد.
وی در توصیه به کارکنان زندان میاندوآب خاطر نشان کرد : ضمن حفظ هوشیاری و نظم و انضباط هوشمندانه اقدامات خود را اولویت بندی کنید و همچنین صرفه جویی را اولویت کار خدمتی خود قرار دهید ، با مراجعین دلسوز باشید و آنها را تکریم کنید ، اخلاص در زبان و عمل نسبت همدیگر داشته و کارهای خوب همدیگر را بزرگ جلوه بدهید از تفرقه بپرهیزید با تمام توان و تشریک مساعی، اتحاد کامل در کنار هم محل خدمت را محیطی جذاب و دوست داشتنی قرار داده و از تجمل گرایی نیز پرهیز کنید. همچنین تقوی الهی داشته و حرمت مومنین را نگه دارید.
مدیر کل زندانهای استان در بازدید از بندهای ۱ ، ۲ ، ۳ و ۴ و گفتگو با مددجویان و بررسی وضعیت عمومی زندان و مشکلات مددجویان و همچنین سوال از برخی از مددجویان در خصوص برگزاری کلاسهای فرهنگی و تربیتی تاکید کرد : هدف نهایی مجموعه زندان ، شرکت در جلسات قرآن و انس گرفتن با کلام وحی ،شرکت در برنامه های هنری ،تحکیم بنیان اعتقادی وبازگشت سعادتمندانه شما به جامعه است ، شرایط زندگی و مشکلات مددجویان از اولویتهای کاری در عرصه زندانبانی است .
بروجنی مدیر کل زندانهای استان در بازدید از قسمتهای مختلف و بندهای ۱، ۲ ، ۳، و ۴ زندان و گفتگو با مددجویان وضعیت زندان میاندوآب را بسیار عالی توصیف نمود.
در جریان این بازدید شهبازی رئیس زندان میاندوآب اقدامات انجام یافته در زندان میاندوآب را تشریح همچین در جلسه مدیر کل با کارکنان زندان میاندوآب ضمن تقدیر از حمایت ها و راهنمایی های بروجنی مدیر کل، کارهای انجام یافته را مرهون تلاشها و زحمات کلیه پرسنل زندان میاندوآب عنوان کرد و افزود : در جهت بهینه شدن اقدامات و فعالیتها در زندان میاندوآب نیاز به دستورات هر چه بیشتر و مساعدت های حضرتعالی و کلیه همکاران در ستاد اداره کل هستیم.

انتهای پیام ./

بازدید مدیر کل زندان های آذربایجان غربی از زندان میاندوآب

بازدید مدیر کل زندان های آذربایجان غربی از زندان میاندوآب

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*