دیدار مدیر کل زندان های آذربایجان غربی با رئیس دادگستری شهرستان سردشت

دیدار مدیر کل زندان های آذربایجان غربی با رئیس دادگستری شهرستان سردشت

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه سردشت مدیر کل زندانهای استان به همراه جمعی از مسئولین ستاد اداره کل زندانهای استان و رئیس بازداشتگاه با حجت علیرضا عباسپور رئیس  دادگستری و پیمان نیکزاد دادستان عمومی و انقلاب سردست دیدارو گفتگو کرد .

بروجنی مدیر کل زندانهای استان در این دیدار گفت: وظیفه زندانبانی اجرای حکم حبس است اما رسالت سازمان زندانها اصلاح و تربیت زندانیان است تا با تغییر رفتار زندانیان آنها را برای بازگشتی سعادتمندانه به جامعه آماده کنند.

مدیر کل زندانهای استان حضور قضات در زندانها و ملاقات چهره به چهره آنها با زندانیان را بسیار سازنده و مفید خواند و گفتند با بررسی آمار بازداشتگاه ملاحظه شد که این امر در بازداشتگاه سردشت محقق شده است و از کلیه قضات دادگاه و دادسرا که تعامل دو سویه خوبی با مجموعه بازداشتگاه دارند تشکر و قدردانی نمودند.

عباسپور رئیس دادگستری شهرستان سردشت گفت : امیدواریم با همکاری و تعامل شاهد پیشرفت در زمینه کاهش جمعیت کیفری باشیم و اهداف دستورالعمل جدید ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری که توسط ریاست محترم قوه قضائیه ابلاغ شده ، اجرایی گردند.

وی کاهش هدفمند جمعیت کیفری و تعیین تکلیف متهمین را از مهمترین برنامه های دستگاه قضائی شهرستان برشمرد.

در ادامه دادستان عمومی و انقلاب نیز گفت: برای کاهش جمعیت کیفری بازدید دادیار ناظر زندان و سایر دادیاران شعبات در دستور کار قرار گرفته و جلسات شورای طبقه بندی بصورت مرتب و هفته ای یک با حضور دادیار ناظر زندان برگزار میشود.

ایشان با اشاره به تعامل و مدیریت خوب رئیس بازداشتگاه با مجموعه دستگاه قضایی ، اجرای مفاد دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری را از طریق طرح درخواستها در شورای طبقه بندی که در زندان برگزار می شوند مثبت ارزیابی کردند.

انتهای پیام ./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*