بازدید مجموعه قضایی و مسئولان ارشد شهرستان مهاباد از اداره زندان مهاباد

بازدید مجموعه قضایی و مسئولان ارشد شهرستان مهاباد از اداره زندان مهاباد

به گزارش روابط عمومی زندان مهاباد :دادستان عمومی و انقلاب مهاباد و ریاست دادگتری این شهرستان به همراه مدیر عامل حمایت از زندان مهاباد بازدید به عمل آورند.

نظامیان ریاست دادگستری مهاباد و حیدری  دادستان عمومی و انقلاب این شهر به منظور کاهش جمعیت کیفری زندان به صورت چهره به چهره با تعدادی از مددجویان دیدار و مسائل آنان را مورد برسی و پیگیری قرار دادند

در ادامه این دیدار دادستان و رئیس دادسرای مهاباد اظهار داشتند:جلسات هم اندیشی و هم افزایی بیشتر از گذشته با اداره زندان برگزار خواهد شد و این مجموعه از هیچ تلاشی در جهت اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری در امر کاهش آمار زندانیان فروگذاری نخواهد کرد.

در این بازدید شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد بر لزوم همکاری و تعامل این فرمانداری به مانند گذشته جهت بهبود بیشتر وضعیت زندان و رعایت حقوق شهروندی در چهارچوب قوانین و مقررات تأکید کرد.

بخشی رئیس زندان ضمن ابراز خرسندی از حضور مجموعه قضایی و مسئولان این شهرستان در جهت رفع مشکلات قضایی و رفاهی مددجویان گفت:این بازدیدها و جلسات باعث افزایش نشاط مددجویان خواهد شد و در جهت کاهش آمار زندان کمک شایانی خواهد کرد.

در پایان این بازدید و جلسه تعاملی مجموعه قضایی و مسئولان ارشد شهرستان مهاباد از بروجنی مدیر کل زندانهای استان آذربایجان غربی به جهت رویکرد انسانی، حفظ کرامت و رعایت حقوق شهروندی ایشان در قبال زندانیان تقدیر و تشکر نمودند.

بازدید مجموعه قضایی و مسئولان ارشد شهرستان مهاباد از اداره زندان مهاباد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*