بازدید رئیس زندان شهرستان سلماس از پروژه در حال ساخت زندان جدید شهرستان

بازدید رئیس زندان شهرستان سلماس از پروژه در حال ساخت زندان جدید شهرستان

رئیس اداره زندان سلماس : تسریع در ساخت پروژه زندان جدید سلماس یک ضرورت است

رئیس اداره زندان سلماس در بازدید از پروژه زندان جدید این شهر بر ضرورت اتمام هر چه سریعتر فعالیت های ساختمانی این پروژه تاکید و خواستار انتقال هر چه سریعتر زندان به خارج شهر از شهر شد .

اکبرنژاد،رئیس اداره زندان سلماس با حضور در محل احداث زندان جدید سلماس در جریان آخرین وضعیت احداث ساختمان زندان جدید قرار گرفت و خواستار تلاش همه جانبه پیمانکاران پروژه برای اتمام کارهای باقی مانده از احداث این زندان در سالجاری شد.

در این بازدید ایشان با اشاره به قدمت چندین دهه ای زندان فعلی سلماس و نامناسب خواندن آن به دلیل قرار گرفتن در بافت شهری و همچنین مستعمل بودن ، اقدام برای احداث زندان جدید را ضرورتی اجتناب ناپذیر خواند و از مدیرکل زندان های استان بخاطر این اقدام تقدیر نمود .

رئیس زندان سلماس احداث زندان در خارج شهر را یکی از مولفه های قابل توجه حقوق شهروندی و به نفع خانواده های زندانیان و در راستای حفظ کرامت آنها برشمرد و از همه مسئولین استانی و شهرستانی مرتبط خواست تا نهایت همکاری را در تکمیل این پروژه به ویژه اقدامات زیربنایی انجام دهند .

اکبرنژاد در ادامه بازدید طی گفتگویی با واحد خبر زندان سلماس به توجه ویژه مدیرکل زندانها برای خروج زندان ها از داخل شهرها در راستای اجرای قانون اشاره نمود و افزود : « زندان فعلی متشکل از چند واحد ساختمان معمولی با قدمت بیش از ۴۰ سال می باشد که دیگر ظرفیت و گنجایش بهسازی یا افزایش فضا را ندارد و برای انجام برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندان ها اماکن اشتغال و مجتمع های فرهنگی و آموزشی نیاز است که در زندان جدید به این مقوله توجه جدی شده است.وی گفت :با توجه به پیشرفت ۶۰درصدی این پروژه ، تلاش خواهیم کرد تا در آینده ای نزدیک به بهره برداری برسد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*