معرفی رییس جدید زندان شهرستان نقده

معرفی رییس جدید زندان شهرستان نقده

مراسم تودیع و معارفه رئیس زندان نقده با حضور معاون اداری و مالی زندانهای استان، و کلیه کارکنان زندان نقده  برگزار شد.
در این مراسم ایرج محسنی  معاون اداری و مالی زندانهای استان در سخنانی با بیان این مطلب که مهم ترین رسالت سازمان زندان ها ، اصلاح و تربیت و بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه می باشد ، اظهار داشت : از توصیه های مهم مدیرکل زندان های استان اجرای برنامه ها و سیاست های ابلاغی سازمان زندان ها و  توجه بیشتر  به مسائل فرهنگی مددجویان به ویژه اقامه نماز و قرآن می باشد و مسئولین زندان باید تمام تلاش خود را در زمینه اقامه هرچه با شکوه تر نماز های جماعت و انس زندانیان با قرآن داشته باشند چرا که تنها راه سعادت همه ما اهتمام به اقامه نماز و مأنوس گشتن با قرآن کریم می باشد.
معاون اداری و مالی زندانهای استان در خاتمه ضمن قدردانی از زحمات فتاحی سرپرست سابق زندان نقده ، با معرفی حیدر پسندیده  به عنوان رییس جدید زندان برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه مراسم فتاحی سرپرست زندان نقده  در سخنانی از حمایت ها و همکاری کارکنان زندان در مدت مسئولیت خود تقدیر و تشکر و برای رئیس جدید زندان آرزوی موفقیت نمود.

در پایان این مراسم محسین معاون اداری مالی زندان های استان به همراه پسندیده رییس زندان از کلیه مجموعه های در دست احداث زندان بازدید و بیان نمودند در آینده ای نه چندان دور شاهد افتتاح پروژه هایی در زندان نقده خواهیم بود.

معرفی رییس جدید زندان شهرستان نقده

معرفی رییس جدید زندان شهرستان نقده

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*