بازدید رئیس دادگستری شهرستان شاهین دژ از زندان میاندوآب

بازدید رئیس دادگستری شهرستان شاهین دژ از زندان میاندوآب

آذریون معاون زندان شهرستان میاندوآب گفت :در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان ها، قربان شاهینی رئیس دادگستری شهرستان شاهین دژ از زندان میاندوآب بازدید و با زندانیان حوزه قضایی خود ملاقات نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندان میاندوآب ، رئیس دادگستری شاهین دژبه همراه آذریون معاون زندان میاندوآب از کلیه اندرزگاه ها بازدید و از نزدیک با زندانیان حوزه قضایی خود در خصوص رفع مشکلات قضایی آنان عرض حضوری و ملاقات نمودند.
ابتدا آذریون معاون اداره زندان شهرستان میاندوآب ضمن خیر مقدم و ارائه گزارش مبسوطی در خصوص مسائل مختلف از جمله برنامه های اصلاحی و تربیتی ، قرآنی ،نمازهای جماعت ، ورزشی و پروژه های عمرانی در حال اجرا و همچنین گفت:نگاه ما در امر زندانبانی اسلامی معطوف به آیات نورانی قرآن کریم و فرمایشات ائمه معصومین و منویات مقام معظم رهبری به منظور بر خورداری از یک نظام زندانبانی بهتر و کاراتر جهت بازپروری و باز سازی شخصیت زندانیان می باشد.
در ادامه شاهینی رئیس دادگستری شهرستان شاهین دژ در این دیدار اظهار داشت: مسئولین زندان اهتمام جدی در فراهم نمودن شرایط جهت اصلاح و تربیت زندانیان در مجموعه زندان داشته اند و امروز شاهد عملکرد خوب مجموعه زندان و مسئولین واحدها بودیم.
شاهینی گفت: یکی از دغدغه های حوزه قضایی شاهین دژ موضوع زندان بوده که با استفاده از ظرفیت های قانونی نسبت به اعطای تسهیلات قضایی برای زندانیانی که مورد اصلاح و تربیت و مورد تایید شورای طبقه بندی زندان قرار گرفته اند پس از انجام مراحل قانونی اقدام خواهد نمود.
رئیس دادگستری افزود : قوه قضاییه پرچم دار حقوق عمومی در جامعه است لذا ما با متخلفان و قانون شکنان مقابله و از حقوق مردم دفاع خواهیم کرد.
در این راستا شاهینی نگه داشتن زندانیان محکومان مالی، دیه و مهریه در زندان را از معضلات جامعه دانست .
همچنین در پایان شاهینی بیان داشت : کلیه اقدامات و فرایندهای دستگاه قضایی بر اساس مصالح امنیتی و سازگار با حقوق مردم می باشد.اما در عین حال، نگاه دستگاه قضایی علاوه بر اصلاح زندانی و اعاده حیثیت اجتماعی، به خانواده های زندانیان هم معطوف می باشد.در آخر این مقام قضایی از زحمات رئیس و پرسنل زندان میاندوآب تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*