دیدار چهره به چهره رئیس اداره زندان مهاباد با مددجویان

دیدار چهره به چهره رئیس اداره زندان مهاباد با مددجویان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مهاباد: با هدف کاهش فشارهای روحی  و روانی و توجه ویژه به وضعیت پرونده های قضایی مددجویان،رئیس زندان به همراه مسئولین داخلی در جریان روند پرونده های زندانیان قرار گرفت.

در این دیدار که به صورت چهره به چهره در مجتمع فرهنگی تربیتی و همچنین بند سلامت صورت گرفت مشکلات پرونده ای ۷۵ نفر از مددجویان توسط رئیس زندان  مورد بررسی قرار گرفت و موارد عنوان شده از سوی نادمین را مکتوب و جهت رسیدگی و پیگیری دستورات لازم را به زیر مجموعه زندان صادر نمودند.

بخشی رئیس اداره زندان مهاباد در حاشیه این دیدار بر لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان گفت: با توجه به اینکه مسئولان قوه قضائیه بر حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری در زندان تأکید دارند باید روند رسیدگی به پرونده های بلاتکلیف زندانیان در اولویت قرار گیرد و خوشبختانه با تعامل مناسب و سازنده فی مابین اداره زندان با مجموعه دستگاه قضایی شهرستان مهاباد این امر مهم محقق خواهد شد.

وی همچنین در ادامه این دیدار بیان کرد: مددجویان باید در جهت تأمین وثیقه مورد نیاز که از سوی مراجع محترم قضایی تعیین می گردد اهتمام لازم را به عمل آورند تا خود زندانی جهت رفع مشکلات پرونده خویش اقدام نماید چنانچه در بعضی موارد حضور زندانی جهت اخذ رضایت شکات ضروری به نظر می رسد.

بر اساس این گزارش این دیدار از ساعت ۹ صبح شروع و تا ساعت ۱۵ ادامه داشت ،شایان ذکر است رئیس زندان مهاباد در دیدارهای دوره ای خود با مددجویان، با تمامی زندانیان به صورت چهره به چهره و همچنین با حضور در محل اسکانی نادمین گفتگو داشته و به مشکلات آنان در چهار چوب قوانین و مقررات پاسخ داده است.

دیدار چهره به چهره رئیس اداره زندان مهاباد با مددجویان

دیدار چهره به چهره رئیس اداره زندان مهاباد با مددجویان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*