بررسی 82 مورد از درخواست زندانیان در جلسه شورای طبقه بندی زندان مهاباد

بررسی ۸۲ مورد از درخواست زندانیان در جلسه شورای طبقه بندی زندان مهاباد

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مهاباد: در راستای کاهش جمعیت کیفری و ارج نهادن به ارزشهای انسانی و حفط کرامت زندانیان با حضور اعضای شورای طبقه بندی زندان مهاباد پرونده ۸۲ مددجوی زندان مهاباد به صورت حضوری در رابطه با اعطای تسهیلات پیش بینی شده در قانون بررسی گردید.

علی مهر معاون دادستان و قاضی ناظر بر زندان شهرستان مهاباد بر لزوم برگزاری جلسات شورای طبقه بندی به صورت هفتگی تأکید کرد و اظهار داشت: این جلسات در راستای حمایت  از زندانیان و همچنین به منظور آرامش روحی و روانی خانواده های مددجویان برگزار می گردد و به نادمین توصیه نمود در کلاسهای اصلاحی و تربیتی که در زندان تشکیل میشود شرکت کنند تا بازگشتی آبرومندانه به خانواده و جامعه داشته باشند.

وی همچنین در این جلسه گفت:  دستگاه قضایی شهرستان مهاباد بر امنیت اجتماعی پایدار بر اجرای سیاست کاهش جمعیت کیفری و استفاده از امکانات حقوقی مجازات اسلامی تأکید دارد.

بخشی رئیس اداره زندان مهاباد نیز ضمن تشکر از تعامل بسیار مناسب دادسرای مهاباد با مجموعه زندان گفت: همه تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کوتاهترین زمان ممکن و با مشورت مراجع قضایی و همت و اراده مددکاران زندان گوشه ای از مشکلات زندانیان را مرتفع کنیم.

شایان ذکر است در این جلسه از شورای طبقه بندی با مرخصی دوره ای ۲۲ نفر،مرخصی پایان حبس ۳ نفر،مرخصی اضطراری و استعلاجی ۳ نفر،اشتغال ۱۲ نفر،آزادی مشروط ۵ نفر و پابند الکترونیکی ۱ نفر موافقت به عمل آمد.

بررسی ۸۲ مورد از درخواست زندانیان در جلسه شورای طبقه بندی زندان مهاباد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*