تقدیر از همکاران بازنشسته زن با حضور مدیر کل زندان های آذربایجان غربی

تقدیر از همکاران بازنشسته زن با حضور مدیر کل زندان های آذربایجان غربی

به منظور تکریم از بازنشستگان، جلسه تقدیر از بازنشستگان خانم زندان‌های استان  آذربایجان غربی به‌منظور بحث و تبادل و نظر و قدردانی از زحمات طلایه‌داران عرصه اصلاح و تربیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان آذربایجان غربی، حمزه بروجنی مدیرکل زندان‌های استان  در این مراسم که با حضور همکاران زن زندان های ارومیه  برگزار شد ، ضمن قدردانی از حضور پیشکسوتان در گردهمایی، تجربیات بازنشستگان را گنجینه‌ای ارزشمند برای دیگر کارکنان دانست و گفت: افتخار کارکنان زندان‌های استان به وجود شما پیشکسوتان عزیزی است که در دوران مسئولیت خود با تلاش در راه خدمت به جامعه زحمات زیادی را متحمل شدید.

بروجنی با بیان اینکه زندانبانی کاری تخصصی و دشوار است و به همین دلیل تنها تجربه است که می‌تواند مشکلات موجود در این کار را برطرف کند، ابراز کرد: بازنشستگان دانش تجربی باارزشی در سینه دارند و ارتباط مستمر با آنان و بهره‌گیری از دانش و تجربه آنها، راهگشای مسیر درست خدمت و دستیابی به موفقیت‌های سازمانی و زندگی شخصی خواهد بود.

وی در ادامه به نقش مهم بازنشستگان عرصه اصلاح و تربیت در کمک به رسالت انجمن حمایت زندانیان اشاره کرد و بیان داشت: خانواده زندانیان جزو عائله سازمان زندان‌ها هستند و ما موظفیم که با یاری شما و خیرین جامعه به آنها کمک کنیم. مجموعه زندان‌ها و انجمن‌های حمایت در این مسیر به مشارکت و هم‌فکری شما نیاز دارد.

مدیرکل زندان‌های آذربایجان غربی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به الگوگیری تمامی زنان از حضرت فاطمه زهرا  و گفت: زنان جامعه ما الگویی والایی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) دارند که با تاسی از آن حضرت علاوه بر اینکه مادران و همسران خوبی برای خانواده خود بوده اند در سی سال خدمت صادقانه خود ، دلسوزانه در خدمت افرادی بوده اند که گاها از خانواده ترد شده اند و یاریگری نداشته اند

در ادامه این جلسه تعدادی از همکاران بازنشسته زندان‌های استان به بیان دیدگاه‌ها و خاطرات خود پرداختند.

انتهای پیام./

تقدیر از همکاران بازنشسته زن با حضور مدیر کل زندان های آذربایجان غربی

تقدیر از همکاران بازنشسته زن با حضور مدیر کل زندان های آذربایجان غربی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*