جلسه پرسش و پاسخ همکاران زن زندان های ارومیه

مدیر کل زندان های آذربایجان غربی در جمع همکاران زن زندان های ارومیه : سختی کار همکاران زن در حیطه زندانبانی به مراتب سخت و طاقت فرساتر است

مدیرکل زندان های استان آذربایجان غربی در نشست پرسش و پاسخ با بانوان شاغل در زندان های استان گفت: سختی شغل زندانبانی برای بانوان شاغل در مجموعه زندان ها، مضاعف است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان آذربایجان غربی؛ حمزه بروجنی ضمن تقدیر از زحمات بانوان در مجموعه زندان های استان گفت: شغل زندانبانی سخت و طاقت فرسا است و این سختی برای بانوان مضاعف است چراکه علیرغم مسئولیت های کاری، مسئولیت های زندگی شخصی خود را عهده دار هستند.

وی در ادامه از توانمندی پرسنل در مجموعه اعلام رضایت کرد و افزود: برخی از مشکلات پیش روی بانوان در مجموعه زندان ها، ناشی از وظایف سنگین آنها در حوزه های کار و زندگی است که می بایست با مطالعه صحیح از شیوه های صحیح زندانبانی و همچنین زندگی، هر دو مقوله را به خوبی مدیریت کنند.

بروجنی بر برگزاری اردوهای فرهنگی و تفریحی ویژه بانوان تاکید کرد و گفت: باید با برنامه ریزی مناسب و همراهی بانوان همکار و همچنین استفاده از برنامه های مختلف فرهنگی، آموزشی و تفریحی، از افسردگی شغلی همکاران جلوگیری و فشارهای روانی ناشی از این شغل سخت را کنترل کرد.

وی در ادامه این نشست مدیرکل زندان های استان به سوالات بانوان همکار مجموعه زندان های استان در خصوص مسائل و مشکلات مختلف آنها، پاسخ داد.

انتهای پیام./

جلسه پرسش و پاسخ همکاران زن زندان های ارومیه

جلسه پرسش و پاسخ همکاران زن زندان های ارومیه

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*