دیدار حضوری رئیس زندان با مددجویان مهاباد

دیدار حضوری رئیس زندان با مددجویان مهاباد

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مهاباد: باهدف بررسی مشکلات قضایی و ایجاد آرامش روحی و روانی مددجویان،بخشی رئیس زندان با جمع زیادی از زندانیان به صورت چهره به چهره دیدار و مشاوره های لازم را ارائه داد و توصیه های لازم را در خصوص شرکت فعال مددجویان در کلاسهای آموزشی معمول داشتند.

بخشی در این دیدار و گفتگو ضمن ترغیب مددجویان به شرکت در کلاسها خاطر نشان ساختند: بدون شک شرکت شما نادمین درکلاسهای آموزشی می تواند روحیه شما را بهبود بخشیده و جو مناسبی برای رشد، ارتقاء و احساس مسئولیت به وجود آورید و آن را گسترش داده و پس از آزادی خواهید توانست که چطور آموزشهای آموخته شده را به اعضای خانواده خود انتقال و توانایی های آنان را افزایش دهید.

وی در ادامه افزود: با توجه به نقش دانش و مهارت در جلوگیری از گرایش مجدد افراد به بزهکاری لازم است با آموزشهایی که در زندان ارائه می شود مددجویان شرکت و ضمن تقویت شخصیت و منزلت اجتماعی، خود را برای زندگی همراه با آرامش بعد از آزادی آماده کنند و از ورود مجدد به زندان خودداری نمایند و خود را در مسیر صحیح زندگی قرار داده و از رفتارهای هنجارشکنانه و جرم دوری کنند.

گفتنی است که رئیس زندان با ۴۵ نفر از زندانیان به صورت حضوری دیدار و مشکلات آنان را مکتوب و جهت پیگیری سریع به سایر واحدها ارجاع دادند و نتیجه آن پس از بررسی به اطلاع مددجویان خواهد رسید.

دیدار حضوری رئیس زندان با مددجویان مهاباد

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*