اکبرنژاد - رئیس زندان شهرستان سلماس

رئیس اداره زندان سلماس : برای نیل به زندانبانی اسلامی نیازمند تعامل با دستگاه های اجرایی هستیم

رئیس اداره زندان سلماس در جلسه ای که به منظور تبيين وتشريح بند ج‏ از‏ ماده ۳۸ ‏قانون احکام دائمي برنامه هاي توسعه کشور برگزار شده بود از مسوولین بخشهای مختلف اداره خواست تا با برقراری ارتباط موثر و تعامل با دیگر سازمان ها خصوصا  اداراتی که در قانون قید شده بر تقویت  همکاری بین دستگاهی و جلب حداکثری مشارکت سایر دستگاه ها اهتمام نمایند .

اکبرنژاد، رئیس اداره زندان سلماس در تشریح بند ج از ماده ۳۸ قانون احکام دائمی توسعه کشور گفت طبق قانون مکلف هستیم برای جلب مشارکت دستگاه های اجرایی مندرج دربند ج از ماده ۳۸  قانون احکام دائمی توسعه کشور مانند دانشگاه علوم پزشکی ، اداره کل تعاون ، رفاه و امور اجتماعی ، اداره کل آموزش و پرورش و بهزیستی جلساتی بعنوان نشست های تخصصی مشترک برگزار و در این نشست ها زمینه های همکاری مشترک و خدمات قابل ارایه آن دستگاه ها به زندانیان و خانواده های ایشان را احصا کنیم

وی زندان را به مثابه یک شهر کوچک برشمرد که تمام نیازمندیهای یک شهر از بهداشت و درمان و آموزش گرفته تا فرهنگ و هنر و خدمات در آن در وسعت کوچکتری نسبت به یک شهر ، مورد نیاز می باشد . اکبرنژاد افزود : « نمی توان زندان را از جامعه جدا دانست . زندان بخش جدایی ناپذیر یک جامعه است که بخشی از از تامین امنیت آن جامعه به عهده آن می باشد . »

ریاست اداره زندان سلماس تاکید کرد : « درجهت رفع بخشي ازکمبودها درجهت نيل به اهداف سازماني ، نیازمند مشارکت حداکثري سايردستگاه هاي اجرايي شهرستان هستیم . باید طبق قانون دنبال جلب این مشارکت ها باشیم.

  گفتنی است که پیش از این اداراه آموزش های فنی و حرفه ای ، شبکه بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش در بخش های آموزشی همکاری تنگاتنگی با این مجموعه داشته اند و در حوزه حمایتی نیز اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) در کمک به خانواده های زندانیان نیازمند تعامل نزدیکی داشته است .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*