برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی و پیشگیری از ویروس نو پدید کرونا در اداره زندان مهاباد

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی و پیشگیری از ویروس نو پدید کرونا در اداره زندان مهاباد

بنا برگزارش واحد روابط عمومی اداره زندان مهاباد:کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماریهای حاد تنفسی(کرونا ویروس جدید) با حضور رئیس زندان و سایر پرسنل در محل سالن کنفرانس به همت واحد بهداشت و درمان این اداره برگزار گردید.

در این کارگاه آموزشی یک روزه ابتدا از سوی بخشی رئیس زندان دستورالعمل های بهداشتی اداره کل زندانهای استان در خصوص بیماری کرونا ویروس و راههای پیگشیری از آن قرائت و سپس پزشک زندان مباحثی در مورد تعریف بیماری،ویژگی های اپیدمی آن و راههای مقابله با بیماری تنفسی کرونا ارائه دادند.

دکتر خالند پزشک زندان مهاباد در این کارگاه گفتند:بیماری جدید که دنیا را دچار تلاطم کرده قابل پیشگیری و به راحتی با راهکارهای ساده میتوان از شیوع و ابتلا به این بیماری با رعایت نکات بهداشت فردی از جمله شستن مدوام دستها یا استفاده از مایع ضد عفونی کننده و ماسک و همچنین دست ندادن و روبوسی نکردن با یکدیگر پیشگیری کرد.

در ادامه برگزاری این کارگاه آموزشی حاضرین ضمن ارائه سوالات خود در رابطه با کرونا ویروس به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر گردید در نقاط مختلف زندان با نصب برگ نوشته هایی جهت اطلاع رسانی راههای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا اقدام گردد.

.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*