بازدید معاونت اداری مالی زندان های استان آذربایجان غربی از روند بهسازی اماکن زندان مهاباد

به گزارش واحد روابط عمومی اداره زندان مهاباد: در راستای بهسازی و توسعه فضای نگهداری زندانیان،محسنی معاون اداری مالی زندانهای استان در معیت بخشی و صفری در بازدید از طرح های احداثی زندان از جمله بند امن،بند تلاش،سالن ملاقات،اتاق انگشت نگاری،اتاق وکلا و … روند اجرایی عملیات بهسازی و بهینه سازی بخش های مختلف را مورد ارزیابی قرار دادند.

محسنی در این بازدید با توجه به شروع فاز دوم عملیات بهسازی در چند روز گذشته پیشرفت اقدامات انجام شده را مطلوب دانسته و کلیه موارد مربوط به نکات امنیتی و حفاظتی را یادآور شدند که در همین رابطه توضیحات مفیدی در خصوص طرح های احداثی ارائه دادند.

معاون امور مالی اداری زندانهای استان خاطر نشان ساخت:با هدف رعایت حقوق شهروندی و احداث زیر ساخت های لازم به منظور ایجاد فضایی امن برای نادمین را از سیاست های اداره کل میباشد و این معاونت با صدور مجوزهای لازم در تلاش است تا درحفظ صیانت از ارزشهای انسانی زندانیان نقش موثرومفیدی را ایفا نماید.

بخشی رئیس زندان مهاباد از اقدامات و حمایت های همه جانبه مدیر کل محترم و سایر حوزه های مختلف اداره کل با هدف در نظر گرفتن شاخص های کرامت انسانی زندانیان بر اساس نگرش اسلامی تقدیر و تشکر نمودند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*