مدیر کل زندان های آذربایجان غربی : اهداء قریب به ۸ میلیارد ریال کمک های مقام معظم رهبری به خانواه زندانیان نیازمند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های آذرایجان غربی ، حمزه بروجنی مدیر کل زندان های استان از اهداء قریب به ۸ میلیارد ریال کمک مقام معظم رهبری به خانواده های زندانیان کم در آمد خبر داد .

مدیر کل زندان های استان در این خصوص گفت : با عنایت مقام معظم رهبری به جهت دستگیری از خانواده زندانیانی که سرپرست آنها در زندان به سر  می برد و از وضعیت معیشتی مناسبی برخوردار نیستند ، طرح ملی کمک به این افراد در سطح کشور انجام گرفت .

وی افزود : استان آذربایجان غربی به عنوان پنجمین استان از نظر دریافت بیشترین منابع برای این منظور  ، در هفته جاری با تشکیل اکیپ های متشکل از معاونین اداره کل ، رئیس زندان ، معاون فرهنگی و مددکاران به دورترین مناطق استان اعزام و  هدایا را که در قالب کارت های هدیه تهیه شده بود به درب منازل خانواده ها برده و تحویل دادند .

بروجنی در خصوص میزان هدایای اهدایی به خانواده مددجویان نیز گفت : میزان کارت های اهدایی از ۲ میلیون ریال تا ۶ میلیون ریال با توجه به وضعیت زندگی خانواده ها متغیر بود و برای تعدادی از خانواده ها علاوه بر این کارت های هدیه سبد کالا به ارزش ۳ میلیون ریال نیز اهداء شد .

مدیر کل زندان های آذربایجان غربی ، هدف از این کار را سرکشی به خانواده زندانیان نیازمند در شرایط کنونی جامعه اعلام کرده و گفت : مقام معظم رهبری با عنایت خاصی که نسبت به خانواده های کم در آمد دارند ، این هدایا را اهداء نموده اند و ریاست محترم سازمان نیز تاکید داشتند که هدایا در درب منزل افراد توزیع شود ، چرا که اهمیت سرکشی و دیدن وضعیت زندگی خانواده های که در معرض آسیب هستند بسیار پر اهمیت می باشد .

بروجنی در پایان ضمن قدردانی از تلاش اکیپ های اهداء هدایا افزود : همکاران زندان های تابعه در استان با کار جهادی و تا پایان روز به مناطق دور دست استان سفر کردند که هم جویای احوال خانواده ها باشند و هم گره ای از مشکلات این قشر از جامعه را باز کنند ، مطمئنا این کار ادامه خواهد داشت و این ارتباط نزدیک دوسویه به طور مداوم پیگیری و اجرا خواهد شد.

انتهای خبر ./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*