بازدید دادیار ناظر زندان سلماس از ان زندان

در دیدار دادیاران ناظر بر زندان با رئیس اداره زندان سلماس تاکید شد : کاهش جمعیت کیفری زندان ها بر مسیر تعیین شده از سوی قوه قضائیه ادامه می یابد

 به گزارش روابط عمومی اداره زندان سلماس :مختاری دادیار ناظر بر زندان و معاون دادستان،الله قلی پور دادیار شعبه دوم اجرای احکام کیفری با حضور در زندان این شهرستان   با رئیس زندان دیدار و در زمینه ساماندهی امور زندانیان ، کاهش جمعیت کیفری زندان گفتگوکردند.

اکبرنژاد،رئیس زندان سلماس در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از توجه مقامات قضایی به زندان ها گفت : با توجه به سیاست کاهش جمعیت کیفری و مخصوصاً در شرایط کنونی که پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از اولویتهای تمام دستگاه ها در سطح کشور است. امیدواریم با همکاری و همدلی بتوانیم با کاهش آمار جمعیت زندانیان و در نتیجه ارایه هرچه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی به زندانیان از شیوع این بیماری در زندان ها پیشگیری کنیم. ایشان تاکید کردند که این امر مستلزم توجه جدی به سیاست کاهش جمعیت کیفری در زندان ها می باشد .

وی همچنین با قدردانی از رئیس دادگستری و قضات محترم دادسرا و دادگستری در خصوص بازدید مستمر و کارآمد از زندان خواستار تداوم این بازدیدها که تاثیر زیادی در رفع مشکلات مددجویان و کاهش جمعیت زندان دارد شد.

مختاری،معاونت دادستان دادسرای سلماس نیز از اقدامات انجام گرفته در زندان سلماس برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در این مرکز تامینی و تربیتی تقدیر نمود و خواستار توجه دادن هر چه بیشتر زندانیان و عوامل به رعایت بهداشت فردی و جمعی برای مبارزه با این بیماری همه گیر شد .

اله قلی پور دادیار ناظر بر زندان در این حضور با اشاره به این نکته که دادگستری و دادسرای شهرستان سلماس بر مسیر سیاست حبس زدایی تعیین شده از سوی ریاست قوه قضائیه در حرکت است تعامل زندان با دادگستری این شهرستان را بسیار سازنده برشمرد و اظهار امیدواری کرد با حضور مستمر و منظم مقامات قضایی اتفاقات بهتری در آینده در این حوزه قضایی در زمینه ساماندهی امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان سلماس رقم زده شود

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*