برگزاری جلسه معارفه معاون جدید زندان میاندوآب با حضور مسئولین استان

طی حکمی از سوی بروجنی مدیرکل زندانهای استان آذربایجان غربی،یوسف کریمی به سمت معاون زندان شهرستان میاندوآب منصوب و از زحمات حسن آذریون معاون سابق این اداره تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان میاندوآب گفت : مراسم معارفه معاون زندان میاندوآب با حضور خیبری مسئول  بازرسی زندانهای استان،شهبازی رئیس زندان و کارکنان اداره زندان میاندوآب در اتاق ریاست این اداره برگزار گردید.
در این مراسم خیبری مسئول بازرسی زندانهای استان ضمن آروزی قبولی طاعات و عبادات به حضار خاطر نشان ساخت: مدیران و مسئولان نظارتی زندانها بر اساس توانایی و شایستگی شان برگزیده می شوند و به علت جلوگیری از روزمرگی جابجایی و انتقال نیروها امری ضروری و طبیعی است و کارکنان زندان در رابطه با انتخاب آنان به عنوان مدیر و مسئول رصد خواهند شد و یکی از وظایف کمیته صیانت موضوعات رفاهی،شناسایی و شایسته سالاری کارکنان می باشد و سعی بر این است از منابع انسانی کارآمد و سرآمد نهایت استفاده به عمل آید و انشالله به نتایج مطلوبی خواهیم رسید.
خیبری در سخنانی به مدیریت در زندان اشاره و تصریح کرد: نیروهایی که در زندان مشغول به خدمت هستند لازم است تحت نظر مدیر زندان باشند و همدلی،تعامل و کارآیی یکی از شاخصهای اصولی کار در محیط زندان است و از تلاش تمامی کارکنان در سطح استان که در خصوص بهسازی و نگهداری فضای زندانیان در راستای رعایت حقوق شهروندی مددجویان در حال خدمت هستند تمجید نمودند.
شهبازی رئیس اداره زندان میاندوآب با عرض خیر مقدم به مسئول بازرسی اداره کل زندانهای استان آذربایجان غربی طی سخنانی گفت: زحمات و تلاشهای شبانه روزی روسا و کارکنان این اداره در بهسازی فضای زندان،تکریم مددجویان،خانواده های آنان و ارباب رجوع  قابل تحسین و ارزشمند بوده است و از آذریون معاون قبلی اداره که برای ارتقای امنیت زندان و رعایت حقوق شهروندی زندانیان انجام دادند قدردانی کرد.
او در ادامه بیان کرد: تیم کاری توانمند در راستای اجرای برنامه های زندان به صورت هدفمند تشکیل شده است و همه کارکنان این زندان دلسوزانه از حیث رسیدن به اهداف عالی سازمان زندانها تلاش می کنند و از رویکرد مثبت و قابل تأمل مدیر کل زندانهای استان وسایر مسئولین به زندان میاندوآب تقدیر و تشکر نمودند

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*