روابط عمومی اداره کل زندان های آذربایجان غربی بعنوان روابط عمومی برتر سازمان زندانها

روابط عمومی اداره کل زندان های آذربایجان غربی، برای دومین سال پیاپی روابط عمومی با رتبه عالی در سازمان زندان ها معرفی شد

در ارزیابی صورت گرفته حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها، روابط عمومی اداره کل زندان های آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه عالی در بین ۳۱ استان کشور شد.
حسن ضیاء آذری مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها با اعطای لوح سپاس از روابط عمومی زندان های آذربایجان غربی قدردانی کرد.
در متن لوح سپاس مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها آمده است:

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): روابط عمومی ها می توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص کننده ی روش ها و نقص های دستگاه مربوط خود باشند
همکار ارجمند جناب آقای بهروز باقرزاده
مسؤول محترم روابط عمومی زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان آذربایجان غربی
سلام علیکم
روابط عمومی در جامعه اطلاعاتی ضرورتی انکارناپذیر است که یکی از وظایف آن تولید و پالایش اطلاعات مورد نیاز مردم با هدف توسعه آگاهی و دانایی در جامعه می باشد.
امروز روابط عمومی نه یک فعالیت جانبی بلکه حرفه و دانشی تخصصی برای توسعه مدیریت کارآمد و توانمند در سازمان هاست که بایستی با رویکردی نوین و نگاهی علمی و بهره گیری از تکنولوژی های نوین ارتباطی برای تحقق آن گام برداشت.
براساس آنچه گفته شد مأموریت اصلی روابط عمومی ها در دوران تحول و گام دوم انقلاب، ایجاد همدلی و هماهنگی، اطلاع رسانی، شفاف سازی و توجه به افکار عمومی است و دراین میان، مهمترین نقش روابط عمومی ها در سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، انعکاس فعالیت ها در زمینه اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی برای زندانیان، ترویج فرهنگ گذشت و بخشش در جامعه و همچنین توسعه فرهنگ حمایت از خانواده های زندانیان می باشد.
۲۷ ارديبهشت به عنوان روزجهانی ارتباطات و آغاز هفته روابط عمومی در ایران بهانه ایست تا ضمن تبریک این روز به مجموعه فعالان روابط عمومی، از جنابعالی نیز که در ارزیابی انجام شده موفق به کسب رتبه عالی سال ۱۳۹۸ در میان ۳۱ استان کشور شده اید تقدیر و قدردانی نمایم.
امیدوارم با توکل به خداوند رحمان و بهره گیری از تجربیات ارزنده تان با تلاش و کوشش مضاعف در توسعه فعالیت های روابط عمومی موفق باشید.
حسن ضاء آذری
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها

شایان ذکر است بروجنی ، مدیر کل زندان های آذربایجان غربی ضمن تبریک این اتفاق شایسته که دو سال پیاپی توسط روابط عمومی اداره کل زندان های استان کسب و حائز رتبه برتر در کشور گردیده در حضور معاونین ، روسای ستادی و روسای زندان های استان که به صورت ویدئو کنفرانس در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی شرکت کرده بودند ، از باقرزاده ، مسئول روابط عمومی اداره کل زندان های استان با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی قدردانی نمودند.

روابط عمومی اداره کل زندان های آذربایجان غربی بعنوان روابط عمومی برتر سازمان زندانها

روابط عمومی اداره کل زندان های آذربایجان غربی بعنوان روابط عمومی برتر سازمان زندانها

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*