نشست مشترک مسئولین ارشد نیروی انتظامی، معاونت عملیات سپاه با رئیس و مسئولین یگان حفاظت زندان

در جهت بالابردن ضریب امنیتی و در راستای تعاملات بیشتر زندان و یگانهای امدادی سطح شهر نشستی مشترکی بین مشترک مسئولین ارشد نیروی انتظامی، معاونت عملیات سپاه  با رئیس و مسئولین یگان حفاظت زندان شهرستان در محل دفتر رئیس زندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان بوکان ؛ با هدف ارتقاء ضریب امنیتی زندان و به منظورتعامل هرچه بیشتر زندان با نیروی انتظامی،سپاه  ودر راستای تامین امنیت عمومی و نیز ارائه آموزش های لازم در راستای مقابله با حوادث احتمالی به منظور دستیابی به اهداف تعیین شده ،ارتقای ضریب امنیتی زندان و تعامل با نیروی انتظامی نشست مشترک  زندان  و نیروی انتظامی با حضور مسئولین ارشد انتظامی شهرستان معاونت عملیات سپاه  با رئیس و مسئولین یگان حفاظت زندان شهرستان در محل دفتر رئیس زندان برگزار شد.

در این جلسه محمدی رئیس زندان  از حسن توجه فرماندهی محترم سپاه پاسداران و نیروی انتظامی و پرسنل خدوم آنها در حفظ امنیت شهرستان و تعامل سازنده با اداره زندان تشکر و قدردانی کرد . محمدی با تاکید بر اینکه تعامل نیروی انتظامی و زندان تاثیر مثبتی در روند امنیتی زندان دارد افزود: اجرای طرح های انتظامی وامنیتی مشترک فی مابین ، باعث کسب آمادگی های بیشتر نیروها در مقابله با بحران ها است  و تاثیر مثبتی در روند امنیتی زندان دارد. در پایان این جلسه تفاهم نامه ای در هشت  بند با رویکرد امنیتی و انتظامی واجرای طرحهای مشترک  به امضاء طرفین رسید و بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر تاکید شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*