دیدار رئیس اداره زندان مهاباد با خانواده شهدا

به گزارش واحد روابط عمومی اداره زندان مهاباد: در ششمین روز از هفته قوه قضائیه با هدف زنده نگه داشتن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به پاس قدردانی از مجاهدت ها و صبوری خانواده معظم شهدا،بخشی رئیس زندان مهاباد به همراه هیئت همراه با چند نفر از همکاران خانواده شهدا دیدار کردند.

بخشی رئیس اداره زندان مهاباد ضمن تأ­­­­­کید بر تقویت فرهنگ ایثار و شهادت گفتند:یکی از برکات جنگ نابرابر دشمنان علیه این مرز و بوم و مردم شریف ایران شکوفایی و رشد استعدادهای معنوی و اخلاقی جامعه به ویژه نسل جوان آن دوران بود،دستاورد این تلاش بزرگ نمایان شدن جلوه هایی از فرهنگ ایثار و شهادت بود که باعث ضامن عزت،اقتدار،معنویت و اخلاق جامعه شد این فرهنگ یکی از راههایی است که سلامت و معنویت جامعه بخصوص نسل جوان را تضمین خواهد کرد.

وی همچنین اظهار داشتند: اگر چه فرهنگ جهاد و شهادت در ذات دین مبین اسلام وجود دارد ولی برای نهادینه کردن این فرهنگ غنی و عزت بخش باید تلاش نمود که آن را به فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل کرد تا پیامدهای مثبت آن برای نسل های بعدی پذیرفته شود.

شایان ذکر است که رئیس زندان مهاباد و هیئت همراه ایشان با خانواده شهید والامقام غفور خندانی و شهیده  منجیه نور زاد  دیدار کردند و با اهدای هدیه از یادگاران این شهیدان معظم و تلاشهای خستگی ناپذیر و ارزنده آنان تقدیر به عمل آورند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*