انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی مابین اداره کل زندان های آذربایجان غربی و فرماندهی انتظامی استان

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی مابین اداره کل زندان های آذربایجان غربی و فرماندهی یگان ویژه استان

در راستای انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین معاونت آموزشی یگان ویژه کشور  و سازمان زندان ها مبنی بر مشارکت و بهره گیری از توانایی علمی و مهارت های یگان های انتظامی و آشنایی پاسیاران و مراقبین در مواجه با آسیب های احتمالی ، تفاهم نامه همکاری با فرماندهی یگان ویژه  آذربایجان غربی منعقد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان در راستای امضاء این تفاهم نامه که در دفتر، مدیر کل زندان های آذربایجان غربی انجام گرفت ، بر لزوم همکاری مشترک در زمینه های آموزشی تاکید گردید .

بروجنی ضمن اشاره به همکاری تنگاتنگ نیروهای انتظامی و سپاه پاسداران با زندان های استان گفت : مجموعه ناجا و اداره زندان در زمینه ایجاد امنیت مکمل یکدیگر هستند و لازم است برای ارتقای امنیت، این روند تعاملی تداوم یابد .

وی افزود : باید این تعامل حفظ شود و بمنظور اجرای مطلوب برنامه ها، مانور مشترک بین ناجا و اداره زندان برگزار گردد تا علاوه بربالا بردن هر چه بیشتر امنیت جامعه و شهروندان ،  پاسیاران و سربازان مستقر در زندان ها برای مواجه با آسیب های احتمالی آمادگی های لازم را داشته باشند

سرهنگ فرجی ، فرمانده یگان ویژه انتظامی استان در این جلسه گفت : کار در حوزه زندانها کاملا تخصصی و مهم و نیازمند تجربه و علم  با رویکرد کاربردی شدن علم در حوزه اجرا بوده و اقدامات گسترده انجام شده در زندانهای استان شاهد مستدل این موضوع است و حوزه یگان حفاظت زندانها از بخشهای  اولویت دار، مهم و مورد توجه فرماندهی انتظامی استان می باشد  .

وی افزود : مجموعه انتظامی استان و یگان ویژه ناجا ، اخیرا تعامل بسیار خوبی با زندان های استان داشته و انعقاد این تفاهم نامه  می تواند موجب تقویت و دستیابی  مدون تر به اهداف را دنبال نماید.

در پایان تفاهم نامه همکاری بین نیروی انتظامی و اداره زندان در راستای ارتقای امنیت پایدار، آموزش کارکنان ، پاسیارن ، مراقبین و پرسنل وظیفه و پیشگیری از حوادث احتمالی و برگزاری مانورهای مشترک منعقد گردید.

لازم به ذکر است در ماه های گذشته دوره های آموزشی با همکاری فرماندهی سپاه پاسداران و فرماندهی ناجا در تمامی زندان های استان به مدت یک هفته به صورت کلاس های تئوری و عملی انجام گرفته بود که تفاهم نامه جدید با رویکرد تازه و سرفصل های جدید در همان راستا انجام خواهد شد .

انتهای خبر./

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی مابین اداره کل زندان های آذربایجان غربی و فرماندهی انتظامی استان

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی مابین اداره کل زندان های آذربایجان غربی و فرماندهی انتظامی استان

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*