اخذ رضایت از شاکیان دو نفر محکوم به قصاص در زندان بوکان

با پیگیریهی واحد مددکاری زندان وحمایتهای کلیه پرسنل زندان اعم از رئیس زندان، معاونت و واحد فرهنگی و اجرای احکان  بوکان و با برگزاری جلسات صلح وسازش و با هدف جلب رضایت  محکومین به قصاص و با نزدیک شده به اعیاد عید قربان و غدیر کارگروه صلح و سازش زندان بوکان با حضور از شاکیان دو نفرزندانی  محکوم به به قصاص  بازدید و رایزنی های اولیه در خصوص اخذ رضایت با آنها انجام شد.

به گزارش روابط عمومی زندان بوکان : محمدی رئیس زندان در این رابطه گفتند:  اشاعه فرهنگ ایثار و گذشت از برنامه های محوری زندانهاست که  سنت حاکم بر جامعه اسلامی ما می طلبد که برای اخذ رضایت زندانیان واجد شرایط اقدام لازم بعمل آوریم.ایشان با بیان اینکه  احسان ، نیکوکاری و گذشت از مواهب خاصه پروردگار است که نصیب انسانهای متواضع میشود. بحمدالله مردم دیندار جامعه مابا توجه به پایبندی به ارزشها اسلامی  این امکان را برای ما فراهم آورده که از این ظرفیت نهایت استفاده راببریم.
پس بجاست که مسئولان زندان و واحدمددکاری تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات پرونده زندانیان تحت قرار و دارای شاکی خصوصی به کار  گیرند. در همین رابطه و با نزذیک شدن به اعیاد بزرگ اسلامی عید قربان و غدیر در جندین نوبت و جهت اخذ رضایت و با حضور در بین خانواده و اولیای دم دو نفر محکوم به قصاص در زندان بوکان اقدامات اولیه جهت جلب رضایت اولیای دم گرفته شده است

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*