بازدید معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های استان از بازداشتگاه مرکزی ارومیه

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه مرکزی ارومیه : جلیلی معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های استان به همراه خلیلی مسئول اشتغال اداره کل از بازداشتگاه مرکزی ارومیه بازدید نمودند .

در این بازدید جلیلی معاونت سلامت  ، اصلاح و تربیت زندان های استان از قسمت های مختلف اداری و ساختمانی بازداشتگاه بازدید نموده و در دیدار چهره به چهره با کلیه مددجویان بند های موجود در بازاشتگاه گفت برنامه ریزی درست و توجه به مسائل اعتقادی ، فرهنگی و به ویژه معنویت از مهمترین اصول زندگی اسلامی می باشد و خدمات ارائه شده به مددجویان را در حوزه های فرهنگی ،بهداشتی ،  اشتغال و قضایی را بسیار مطلوب ارزیابی نموده و بر رسیدگی هر چه بیشتر به وضعیت قضایی مددجویان تاکید نمود.

افشار رییس بازداشتگاه ضمن تشکر از معاونت اصلاح و تربیت  و مسئول اشتغال اداره کل به ارائه گزارش از وضعیت واحد های مختلف و وضعیت مددجویان و آمار موجود پرداخته و بیان نمود با همکاری صمیمانه ای که با دستگاه قضایی استان داشته ایم توانسته ایم زمینه آزاد سازی بسیاری از مددجویان را فراهم نماییم .

وی در پایان اظهار داشت حضور مسئولان اداره کل مایه تقویت روحیه پرسنل است و باعث می شود نقاط قوت و نقاط ضعف این مرکز را شناخته و و در بر طرف نمودن آنها تلاش بیشتری نماییم.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*